Wpis z mikrobloga

  • 1096
Będą go bronić, gdyż Szymczyk wykonywał ich polecenia a wiele z nich było niezgodne z prawem i jak się szymczykowi za bardzo do dupy dobiorą to się okaże, że niszczarka wielu dokumentom zrobiła brummm.
  • Odpowiedz
@szuleer: Szymczyk może mieć niezłe haki na nich. Przecież rozkazy zaglądania podnośnikiem do mieszkań to przechodziły przez niego. Jak zacznie sypać to Kamiński będzie ugotowany bardziej niż na Pegasusie. Śledzenie przez policję opozycji, antyterroryści z metalowymi pałkami, ochranianie willi Kaczyńskiego, różne blokady. To wszystko przechodziło przez Szymczyka.
  • Odpowiedz
@szuleer: prawomocnie skazany przestępca broni idioty który użył nielegalnie posiadanego granatnika w zamkniętym budynku w biały dzień w centrum miasta. W przypadku rozliczenia ich zapewne ułaskawi ich kolejny idiota który jest znany z robienia głupich min i braku własnego zdania. Kwintesencja rządów PiS.
  • Odpowiedz
  • 11
@szuleer zawsze mnie śmieszy to mówienie, że ktoś przecież przez tyle lat walczył o coś tam. To jest jak z ONZ. Do dzisiaj Rosja ma prawo weta i nie zmienia tego napadanie na inne kraje. Dalej mogą wszystko bo blisko 90 lat temu zwyciężyli z Niemcami.
  • Odpowiedz
  • 9
@szuleer przecież nikogo nie obchodzi zdanie tej zaosnej kreatury. Pis leci w dół w dużej mierze dzięki tej szopce z tymi pajacami. Szopka pewnie nie wynikała z niczego i tylko czekać jak się pajace odpalą na przesłuchaniach i pogrążą pis jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
@szuleer pisowcy to powinni walizkę mieć naszykowaną na areszt, a nie salta robić. A już na pewno taki karaczan, jak Kamiński, to się nie powinien wypowiadać o prawie.
  • Odpowiedz
  • 31
@szuleer ciekaw jak np wytłumaczą ten kordon 300 policjantów i 100 suk na Żoliborzu w 2022 roku. Ciekawe czego oni tam tak bronili.. Jakiś skarb narodowy chyba - bo nigdy w życiu w żadnej innej sytuacji nie widziałem żeby użyto takich sił policji.

Przy czym wiemy jak ta policja działa na codzień i jak im się chce pracować.
Sarza01 - @szuleer  ciekaw jak np wytłumaczą ten kordon 300 policjantów i 100 suk na ...

źródło: temp_file6530048236784380143

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@TrionicSe7en: on nie zaprzecza, że to nie komendant odpalił. Tak to obraca wszystko żeby wyszło, że komendant służył Polsce latami, jest krystaliczny i on jest tym poszkodowanym i teraz prześladowanym. Ludzie piszą, że głośnik włączył jakiś poseł, ponoć krystaliczny Wąsik kolega Kamińskiego.
  • Odpowiedz
albo że Szymczyk ma kopie


@Nie_bo_ty: nie sądzę aby ten czlowiek był na tyle głupi wiedząc co robić będzie aby się nie zabezpieczyć.
  • Odpowiedz
Wow sprawdziłem o co chodzi z tymi oknami i okazuje się, że antyterroryści pilnowali mieszkania, gdzie ktoś mógł skandować podczas miesięcznicy smoleńskiej???
https://oko.press/antyterrorysci-z-podnosnika-zagladali-w-okna-aktywistow

zawsze mnie śmieszy to mówienie, że ktoś przecież przez tyle lat walczył o coś tam. To jest jak z ONZ. Do dzisiaj Rosja ma prawo weta i nie zmienia tego napadanie na inne kraje. Dalej mogą wszystko bo blisko 90 lat temu zwyciężyli z Niemcami.


@Cubaza: ONZ to
  • Odpowiedz