Wpis z mikrobloga

T. 26 Kraków

Zgłoszenie a26c4a5c04715c03 z dnia 2024-02-23 14:31:09

Imię: T.
Wiek: 26
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Jestem zwykłym, spokojnym, trochę "nudnym" facetem. Ukończyłem studia wyższe, mieszkam i pracuje niedaleko Krakowa. Raczej typowy introwertyk, bardziej typ samotnika, nie przepadam za tłumami czy imprezami ale od czasu do czasu wszystko jest dla ludzi. Lubię czarny humor, sarkazm, ironię i niewygórowane poczucie humoru. Jestem fanem Friendsów, The Office i twórczości Walaszka. Lubię spacerować, niezależnie czy po mieście czy górach, lubię także różnego rodzaju majsterkowanie, naprawianie, robienie czegoś samemu.

Wygląd
183cm wzrostu, szatynowe włosy, krótki zarost

Zainteresowania
Motoryzacja, sport, majsterkowanie, stand up, seriale

Czego oczekuję?
Szukam ładnej, miłej i spokojnej dziewczyny która będzie mieć podobne podejście do życia co ja. Jestem typem człowieka który w związku lubi dużo kontaktu, rozmów, zainteresowania, przez co chciałbym aby druga strona wykazywała przynajmniej podobne zaangażowanie w relację co i ja. Sam jestem po studiach, więc chciałbym aby druga strona też była. Szukam kogoś, kto będzie moją przyszłą żoną, kochanką i przyjaciółką w jednym ;)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nic wyjątkowego - spacer, wspólne gotowanie, później serial czy kino, nie oczekuje fajerwerków. Chciałbym mieć taką relację w której z takich codziennych, prostych rzeczy będziemy czerpać przyjemność wykonując je wspólnie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Alkohol pijam rzadko, papierosów nie palę, innych używek nie stosuje.
Docelowo chciałbym wziąć ślub kościelny.

Zdjęcie sprzed kilku dni, wtedy zrobiłem a formularz nie działał.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • 2
  • Odpowiedz