Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #rosja

Kiedy w 2014 Rosja zaczęła wojnę w Donbasie, popierałem Ukrainę, kiedy w 2022 zaczęła się specjalna operacja, popierałem Ukrainę, ale po 2 latach...


A tak poza tym to przypominam, że Jego Ekscelencja, Wielmożny Małpiszon z kremla pod wezwaniem męczeńskiego serca józefa stalina, oskarżył Polskę o rozpoczęcie Drugiej Wojny Światowej.

Na dowidzenia pamiątka sprzed 2 lat.
betonoweczolo - #wojna #ukraina #rosja

Kiedy w 2014 Rosja zaczęła wojnę w Donbasie, ...
  • 35
wykosztowalismy sie


@niko444: A ten tekst mnie zawsze zadziwia. Na czym polega to wykosztowanie się? Że Polska przekazała swój post sowiecki złom, który jak w przypadku T-72 nawet nie był na stanie tylko dosłownie został wyciągnięty z magazynów a reszta zaraz tam miała i tak iść? Za co jednocześnie dostaliśmy zwrot kasy z UE, która finansuje zwroty kasy za sprzęt? 16 mld daliśmy przez 2 lata w sprzęcie i pomocy humanitarnej
Oho, konto od 10 miesięcy i ugaa bugga szoszoszo gejorom slava baćko nasz bandera XDD


@Kriegor: to ze sam masz tu konto od prawie dekady świadczy raczej negatywnie o stanie twojej psychiki, ale OPa krótki staż na wykopie bynajmniej nie jest niczym niezwykłym a już na pewno nie wskazuje na bycie ukraińskim trolem. Twoja reakcja natomiast sugeruje usprawiedliwianie trwającej agresji, poprzez zarzucanie nieprawdy autorowi.
@kinasato: aaa to jest tylko jedna słuszna racja tak? XD Niech każdy sobie popiera kogo chce i nie obchodzi mnie z jakich względów. Nie jednemu Polakowi więcej krzywdy narobili ukraińcy za czasów bandery niż ruskie więc mają oni pełne prawo bardziej nie lubić ukraińcow. Jeżeli jest to dla Ciebie za trudne do pojęcia i wielu innych to już nie ma ratunku dla takich przygłupów.
@KochanekAdmina

>nadal popieram Ukraine,


@betonoweczolo: ty się waflujesz do banderowców, a oni mają Polaków za gorsze ścierwo niż Ruskich xD


Niesamowite, że można być tak głupim, mieć sprany łeb na maksa ruską propagandą i nie zapominać, że trzeba oddychać. Wielkie brawa dla ciebie, bo widać, że każdy dzień jest dla ciebie śmiertelną walką o przetrwanie we własnym domu xD
@kinasato: Siedziałem niedawno na forum "Bracia Samcy" i stężenie rusofilów jakie tam jest przyprawia o mdłości. Nie sposób tym incelom wytłumaczyć i faktami pokazać że się mylą. Jeden typ napisał tam raz że uwaga:

"Jeden Fiodor Dostojewski rozgrzesza cały naród rosyjski a co dopiero Tołstoj, Czajkowski, Puszkin…"
@krzysztoforek: Toć kilka dni temu utopili okręt wojenny, już kolejny w tym roku. Na lądzie straty ru też wyglądają kurła wyśmienicie, zajęcie Avdiivki kosztowało ich kilkadziesiąt tysięcy rannych, zaginionych i martwych. A wczoraj, czy tam dzisiaj, ruscy zestrzelili własny AWACS za 300m$ i tera zostało juz im tylko takich 5, a na nowy nie ma środków, bo sankcje.