Wpis z mikrobloga

#przegrywpo30tce
Ehh.... od 16 roku zycia moim największym marzeniem była rodzina.
Tylko jak skoro brzydki ryj jest jak wyrok? Nigdy żadnego zainteresowania od kobiet, nigdy nie byłem w związku.
Teraz 32 lata, jakoś teraz dopiero jestem w stanie się pogodzić ze rodziny mieć nie będę, no bo nawet jakby która się mną zainteresowała to przecież bab co do 30tki była ruchania przez nie wiadomo kogo materiał na matkę żaden chyba, że chce się założyć rodzinę patologiczną i wychowywać dziecko bez żadnych zasad, bo skoro matka ich nie spełnia to jak można od dziecka wymagać?
Wiem, wiem.... normikom to nie przeszkadza.
  • 11
  • Odpowiedz
@Bombonier: Panie, co pan gadasz. To, że dziewczyna w Twoim wieku miała wielu kochanków, to normalna sprawa. To może Ciebie boleć, bo jesteś na przeciwległym biegunie, rozumiem to, ale nie rób z takiej kobiety patologii z powodu takiego, że przeżywała więcej i uczuć, i ekstaz niż Ty. Ja wiem, że idealnie byłoby Ci znaleźć dziewicę, no ale tego nawet na #damskiprzegryw nie znajdziesz, więc zmień myślenie.
  • Odpowiedz
@Bombonier: Co innego jak kobieta robiła to z partnerem z którym chciała się zestarzeć a on ją rzucił czy tam zdradził, a co innego popuszczanie kapska, w klubach, kiblach, ONS, robienie przypadkowemu chadowi czy mokebe lodaw aucie itp.
  • Odpowiedz