Wpis z mikrobloga

  • 2
@kamil-talaga-18: jakoś ciężko mi wierzyć, ze w obecnych czasach aż 40% to non-steam w PoE. Rozumiem jakiś weteranów, ale wątpię że ludzie napływający jakoś +- od 3.0 ściągali tą grę inaczej niż ze steama.

Co nie zmienia faktu, że zajebista liczba graczy 234 k w peaku dla Last Epocha dobrze bo community arpg rośnie

Ja się w uj cieszę, że mimo ujowego D4, HnS mają się dobrze jak nigdy. Teraz jeszcze
  • 0
@Logytaze:

Bo nie pasuje do narracji? Sam jestem graczem spoza steama od początków PoE.

Ale to ty manipulujesz i urywasz cytat w połowie xD wyraźnie napisałem o jakie osoby mi chodzi i ludzie którzy grają w PoE od premiery czy od bety, się do tych ludzi nie zaliczają
@marv0oo: Moim zdaniem nowy gracz również chętnie wybierze clienta GGG - bezproblemowy update, a nie co ligę płacz, bo coś ludziom na Steamie wywala i pobiera się milion lat.
  • 0
Moim zdaniem nowy gracz również chętnie wybierze clienta GGG


@Logytaze: no wiadomo, zamiast wygodnie trzymać gry w jednym miejscu, to ściągnie z zewnątrz, logiczne ¯\(ツ)/¯
@marv0oo: akurat nie ma to dzis zadnego związku. Nawet moj znajomy który zaczal grac w poe stosunkowo niedawno woli nonsteama bo mu niby mniej zasobow zabiera (nie wiem ile w tym prawdy). Poza tym pofatygowałem sie z danymi wyzej, z roku 2023, wiec moglbys juz sie uspokoic w tym temacie.
@Logytaze tak, target poe to 15+ ktory nie pracuje i cisnie duzo, ewentualnie nie ma zycia jak ja ( ͡°