Wpis z mikrobloga

Gram sobie spokojnie w Pokemony - wersja Krysztalowa. Na poczatku wszystko idzie ok, ale w koncu lista atakow mi sie zapelnila i niedlugo trzeba bedzie wybrac co zostaje, a co do wywalenia. Sam nie potrafie sie zdecydowac, wiec bede musial siedziec na wiki, a strasznie mi sie nie chce tego czytac. Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze to nie ma sensu i mozna praktycznie wybrac cokolwiek, bo gra nie jest przesadnie trudna, ale po prostu MUSZE miec najlepszy zestaw.

Moze ktos zna jakiegos moda, ktory pozwalalby na bezproblemowa wymiane atakow? Standardowo Pokemony zapominaja stare ataki - nie mozna ich juz w zaden sposob pozniej przywrocic. Mysle, ze glownie to mnie tutaj blokuje, bo boje sie, ze popelnie jakis glupi blad i bede pozniej zalowac swojej decyzji.

#przegryw #nerwica #perfekcjonizm #pokemon
  • 2
  • Odpowiedz
@akaisterne: Moja rada jest taka żeby nie bawić się w ataki typu "jeśli twój pokemon będzie mieć 30% życia a przeciwnik więcej niż 50 to atak się podwoi" bo to sie prawie nigdy nie zdarza, wygląda imponująco ale tak jak piszesz, gra jest za łatwa żeby tego potrzebować. To samo z potężnymi atakami którymi trudno trafić, więcej #!$%@? niż satysfakcji. Ech, mam nadzieję że w tych nowych generacjach będzie jak w
  • Odpowiedz