Wpis z mikrobloga

@Hanlan: bardzo fajna konsola tylko głośna. Wspominam dobrze, szczególnie gearsy 1-3.

Dość szybko poszła w odstawkę na rzecz ps3 które miało jednak fajniejsze gry na wyłączność.
@Hanlan: Osobiście podobnie jak większość moich znajomych konsole Xbox 360 mogę wspominać tylko i wyłącznie z reklam bo większość na PC grała ewentualnie jak już ktoś posiadał konsolę to playstation. Chociaż kilka razy graliśmy na Xbox 360 w Media Expert i mogę się mylić, ale microsoft jak się logowałeś do gier typu GTA IV, James Bond Quantum of Solace to nawet na PC logo Xboxa wyświetlało bodajże.
@Hanlan: można powiedzieć, że moje konsolactwo się od tej zaczęło, nie licząc famiklonów. No i kupiona za moje własne uciułane tysiąc zeta( ͡° ͜ʖ ͡°) od slima zaczynałem no to się nie popsuł, a grane było... dopiero w 2016 go sprzedałem
@Hanlan rewelacja, wspominam dużo lepiej niż ps3 i później następcę Xbox one. Miałem z modchipem i grałem na projektorze 120”. Najbardziej zapadły mi w pamięć wszystkie części Fable’a :-).
@Hanlan mialem fat jasper, slim i slim e, jedynie slim e mnie #!$%@? z tym materialem piano black. Najlepiej wspominam ta generacje ze wzgledy na gry . Z tych konsol zostala mi do dzis na polce jako ozdoba zwykla slim i fat jasper. Nigdy nie mialem problemow poza moja glupota jak ruszenie konsoli podczas odczytywania płyty i stracilem tak Alan wake