Wpis z mikrobloga

To najlepiej pokazujące miejsce mężczyzny w dniu ślubu zdjęcie ślubne jakie kiedykolwiek widziałam.

Chłop znajduje się z boku kadru co od razu sugeruje, że jest mniej ważny. Idzie daleko od kobiety żeby tylko on się musiał dusić dymem dla potrzeb modnej fanaberii ślubnej. Stoi tak z zadymioną, niewidoczną mordą, w dyskomforcie żeby nie zepsuć swoją zbyt mało entuzjastyczną według wybranki miną zdjęcia. A w samym centrum fotografii ona. Wyjątkowa i najważniejsza. Księżniczka.

#fotografia #slub #pieklomezczyn #przemyslenia
WielkiNos - To najlepiej pokazujące miejsce mężczyzny w dniu ślubu zdjęcie ślubne jak...

źródło: temp_file975891636079357158

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Gdybym to był ja to by było jedno z moich najulubieńszych zdjęć. Powiesiłbym nad łóżkiem albo w salonie.
Mówią że nie ma rzeczy doskonałych. A jednak.
  • Odpowiedz
  • 4
wnioski z dupy


@p3oo1 sama prawda. To zdjęcie to symbol roli męskiej na weselu. Ma na nim być mimo dyskomfortu i poniżenia. Poza tym w razie czego faceta można łatwo wyciąć ze zdjęcia 2 kliknięciami w photoshopie tak, że postać kobieca w ogóle na tym nie ucierpi.
  • Odpowiedz
  • 2
Niektórym to już na łeb poszło ostro to całe "chlip chlip gdzie równość dla facetów", skoro takie teorie


@gram_w_mahjonga takim jak ty jak będą w oczy pluć powie, że to deszcz. Nawet mi cię nie żal.
  • Odpowiedz