Wpis z mikrobloga

Co waszym zdaniem najbardziej „marnuje pieniądze”? Dla mnie są to:

-tatuaże (drogie, często brzydkie);
-żarcie na dowóz (nie dość, że często to sam niezdrowy syf, to jeszcze przepłacony + koszt dowozu);
-zegarki na rękę (jakaś potrzeba „pokazania się” zegarkiem w czasach, gdzie godzinę można sprawdzić nawet na czajniku XD);

Co jest najlepsze, na co można przeznaczyć pieniądze:

-wygodne buty;
-dobry materac do spania;
-zdrowe żarcie robione samemu;
-częste wizyty u dobrego dentysty;
-LPG do auta;
-okulary z filtrem do pracy przy komputerze;

#heheszki #pieniadze #zarobki #zakupy #ekonomia #glupiewykopowezabawy #finanse #bekazpodludzi #p0lka
PakaBaka - Co waszym zdaniem najbardziej „marnuje pieniądze”? Dla mnie są to:

-tatua...

źródło: temp_file9179041250346274864

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 3
Zarabiam to wydaję, tak się ten świat kręci.


@G06DbT:

Większość ludzi wydaje pieniądze z drukarki (kredyty).

Dużo mnie interesuje, bo przez debili mieliśmy już kryzys w 2008 roku co też mówili "co cię obchodzi ile zarabiam i co kupuję".

Finanse to obieg zamknięty.
  • Odpowiedz
zegarki na rękę (jakaś potrzeba „pokazania się” zegarkiem w czasach, gdzie godzinę można sprawdzić nawet na czajniku XD);


@PakaBaka: Mam 6 zegarkow na rękę, w sumie wydałem na nie 2000 zł czyli mniej niż większość wydaje na telefon raz na dwa lata ¯\(ツ)/¯
A telefon zawsze mam tani, najdroższy jaki miałem mam teraz za 600 zł służy mi 3 rok.
  • Odpowiedz
-wygodne buty;

-dobry materac do spania;

-zdrowe żarcie robione samemu;

-częste wizyty u dobrego dentysty;

-LPG do auta;

-okulary z filtrem do pracy przy komputerze;


@PakaBaka: no ale wydasz na to wszystko no i potem pieniądze kisisz? xD Bez przesady, kupić sobie jakiś porządny zegarek to ile, raz na 10 lat kupisz? A jeżeli chodzi o kolekcjonerów to pasja jak każda inna. Żarcie na dowóz nie oznacza syfu, jak już to
  • Odpowiedz