Wpis z mikrobloga

Mirki i Mireczki, pytanie dość głupie...
Czy zaczynacie sie czuć nieswojo w swoich miejscowościach z powodu tylu ludzi czarnoskórych?
Mieszkam w Lublinie, nigdy nie widzialem tylu tych ludzi co teraz XD ʕʔ

Normalnie jakby był jakiś wylew makumb na cale miasto... i powoli człowiek przestaje sie czuć bezpiecznie we własnym mieście a nawet i kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#lublin #pytanie #polska
  • 105
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Dziwne wnioski wyciągasz, zawołaj tutaj z nicka takiego hipokrytę to mu napiszę, ja się wypowiadałam ogólnie o trendzie na wykopie, to ty się poczułeś wywołany do tablicy, zacząłeś mnie wołać a teraz smęcisz, że ci odpowiadam, bo przecież ty się pod mój opis nie łapiesz. No to jak się nie łapiesz to nie pisałam o tobie, idź z bogiem i przestań się tak zamartwiać.
  • Odpowiedz
@kiupik: Dopóki Lublin będzie względnie biednym regionem, będziemy mieli spokój. Jak ktoś jest ogarnięty to poradzi sobie właśnie w takim regionie. Jak nie to musi wyjechać. Dlatego właśnie w tym mieście zostają głównie ogarnięci ludzie, a patologia wyjeżdża za granicę lub do miast w których żyje się łatwiej ( ) Taki banderocław na przykład jest już stracony, ale tam życie to poziom super easy.
  • Odpowiedz
@kiupik: rozumiem Ciebie, ja czuję się nieswojo ze względu na tylu niekulturalnych nie szanujących podstawowych zasad życia w społeczeństwie białych chyba Polaków bo w takim języku mówią, gdzie się nie ruszę to albo daj 5 zł albo dołóż do biletu albo brak na wino albo pijany koleś domaga się bym mu kupił jakieś jedzenie. Nie ma dnia by mnie jakiś Polak nie zaczepił i ta biała twarzą pozbawiona wyrazu myślenia świecił
  • Odpowiedz
ja się wypowiadałam ogólnie o trendzie na wykopie,


@pianinka: tzw. trend urojony, bo spośród owej masy hipokrytów żadnemu hipokrycie nie napisałaś że jest, a ja mam ci ich znajdować XD
Logika wspaniała, idź i nie grzesz więcej.
  • Odpowiedz