Wpis z mikrobloga

W kolejną rocznicę wojny na Ukrainie warto przypomnieć feministkom i feministom kto jest główną jej ofiarą i dlaczego nie są to kobiety.

Górne zdjęcie: Ukrainki otrzymujące stypendium Intela w Polsce
Dolne zdjęcie: Ukraińcy objęci zakazem opuszczania kraju

W dobie wysypu filmów i akcji o "wojennej traumie" kobiet przy jednoczesnym całkowitym przemilczeniu sytuacji mężczyzn podczas wojny - my musimy o tym pamiętać. Gdzieś tam teraz jakiś chłopak jest być może łapany na ulicy i za chwilę wyląduje na froncie, gdzie czeka go bolesna śmierć. Nie pozwólmy, aby ten los został zapomniany i zakrzyczany przez historie kobiet o tym, jak ciężko im było spędzić 14 godzin w podróży do Polski.

#dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #wojna #ukraina #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #depresja
sildenafil - W kolejną rocznicę wojny na Ukrainie warto przypomnieć feministkom i fem...

źródło: 1000000468

Pobierz
  • 61
bo ja wodzę tylko


@NiebieskiMiszmasz: Tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nowy na wykopie?

naród się

jest sobie winien.

Personifikowanie jakiegoś luźnego rozmytego określnika. Weź sobie wybierz coś co ci się niepodoba, sprzeciw się temu i zobacz czy coś się zmieni. Jak nic, to panie naród @NiebieskiMiszmasz:, sam sobie jesteś winien.
o, kolejny lewak, co myśli że mężczyzny miejsce jest gdzieś w domu. Prawdziwy facet siedzi w okopie do oporu, i za nic mu strach przed wrogą artylerią, a nie chlip chlip trauma chlip chlip bo szczura boje.


Tak się kończy wirus woke, co robi z chłopów zniewieściałe mamłoki, pare dni porządnego ostrzału rakietowego, by zrobiło odrazu z nich twardego, rozsądnego, tradycyjnego mężczyzne.


@Diamond-kun: a miejsce kobiety jest w kuchni przy garach.
@bigos555: Ludność strony atakującej powinna zdawać sobie sprawę, że jeśli strona zaatakowana przejdzie to kontrofensywy to oni również oberwą, a przez sprzeciw mam na myśli obalenie władzy dążącej do konfliktu, gdyż sam sprzeciw to za mało.
obalenie


@NiebieskiMiszmasz: Spróbuj obalić dla eksperymentu władzę. Jeśli nie potrafisz, jesteś odpowiedzialny za wszystkie działania państwa, każdą decyzję Kaczyńskich, Sasinów czy Tuska. Ja nie potrafię obalić, ale mam zerowe poczucie odpowiedzialności za decyzje urzędników.