Wpis z mikrobloga

#residentevil

Właśnie skończyłem Resident Evil Village, z ciekawostek, w napisach końcowych jasno widać że ponad 90-95% ludzi odpowiedzialnych za powstanie gry to rodowici Japończycy, natomiast cieszy fakt że pojawił się też polski akcent, napisy leciały dośc szybko ale wychwyciłem też kilka polskich imion i nazwisk, w tym jeden z kompozytorów muzyki do gry który ma polskie imię i nazwisko.
  • 6
@Drake1: @Mega_Smieszek niestety wszystkie nagrody zgarnął ten koń który podłożył jej głos i ruchy. Ale fakt że od Polki wzięli tylko zdjęcia twarzy a ona nie widziała w czym brała udział do czasu zanim chyba prowadzący ten kanał wyłapał ją z napisów końcowych
Aeterna - @Drake1: @Mega_Smieszek niestety wszystkie nagrody zgarnął ten koń który po...
@Aeterna: No bo w sumie za co miała Helena dostać nagrody? Maggie Robertson ją grała, a polce zrobili tylko zdjęcia twarzy i tyle. Wiadome że ta druga miała dużo większy wkład w tę postać. Raczej nikt nie przykłada dużej uwagi do tego kto dawał twarz danej postaci. Leonowi w RE6 też dawał twarz polak o czym mało kto wie, a Leon jest dopiero postacią kultową dla serii.
@ladykagami: Napisałem, że tylko skan twarzy dała. Ale po prostu koń zgarnął wszystkie nagrody bo podłożył głos i motion capture. Tak wiem że Bart Voitila też dał skan twarzy. Też go chyba Revil wyłapał. Gość robił dobrą robotę ale coś ucichł kanał ostatnio