Wpis z mikrobloga

@janciopan: to juz nwm co robić bo młody jestem chce sie też bawić emke se zarzucić na sylwestra raz na rok, bucha zapalić czasem ze znajomymi ale boje sie że nerwica z którą się męczyłem tyle lat wróci przez to... to była masakra, ciągle cały czerwony byłem, pociłem sie jak świnia, niespokojny, libido zerowe
@JesteMlodyGzGdyni: U mnie to samo oprócz tego libido, dodatkowo natrętne myśli, irracjonalne rytualne zachowania, pedantyzm, a z tego wszystkiego jeszcze mam epizody depresyjne
A jak się leczę? Cóż, staram się mocno pracować nad sobą, byłem pół roku na terapii no i tak samo jak ty biorę SSRI które naprawdę dużo pomaga
@JesteMlodyGzGdyni: no właśnie masz troche wybrakowaną wiedze bo nerwica bierze się z zaburzeń w mikroflorze jelitowej i tak samo jak bierzesz SSRI żeby podbić serotonine to lekarz pewnie nie mówił ci że 98% serotoniny jest produkowana w jelitach, kefir ma 70 naturalnych probiotyków a rumianek działa dobrze na mikroflore i jakbyś serio przez miesiąc pił obie te rzeczy to byś się wyleczył ale pewnie #!$%@? energole i SSRI jak cukierki więc
@DROP_TABLE_Usernames: i jak tam wyciszyło troche nerwice? spokój już jest? chociaż byczku czujesz że zbliżasz sie już do wyleczenia czy jeszcze daleko? ja mordeczko zmarnowałem 4 lata swojej młodości na nerwice dopiero powoli z tego sie wygrzebuje, u mnie przyczyną mogły być narkotyki w młodym wieku.
@JesteMlodyGzGdyni: Spokoju całkowitego jeszcze nie ma, ale jestem blisko, muszę się tylko tak życiowo ogarnąć i poskładać do kupy
Ponad 3 lata ta #!$%@? #!$%@? mi zmarnowała (°° chociaż jak tak teraz myślę to znacznie więcej, przez nią nigdy nie miałem dziewczyny czy długodystansowych przyjaźni
@JesteMlodyGzGdyni: to grzybów na pewno nie bierz jak się tak boisz powrotu nerwicy. Jak tak bardzo boisz się powrotu nerwicy to duża szansa że w trakcie sesji by ci to wróciło. Grzyby to się bierze by mieć lepszy wgląd w siebie albo żeby zobaczyć fraktale.

Ja też jestem nerwicowy i przez pierwsze 30-40 minut fazy sparaliżowało mnie ze strachu.

Psychodeliki trzeba szanować i trzeba się do nich przygotować to nie jest