Wpis z mikrobloga

Jak znów się zainteresować grami? Dopóki grałem w bf1 i wow-a to jeszcze mi się chciało ale inne gry niestety już nie, przerwa od bf1 czy wowa sprawiła że w ogóle nie chce mi się i w te gry grać. Coś tam próbowałem ale już mnie w ogóle to nie pociąga.
#gry
  • 23
Gram znów z wydrukowaną mapą i zaznaczam gdzie jestem.


@kidi1: Jeśli to pierwsze metro (drugie chyba też, nie pamiętam), to przecież samo zaznaczało xD
  • 0
@Sky-rusher: jedynie jeszcze w gotiki mi się chce grać raz czy dwa do roku. Ma steam mam pełno gier i po 2015 i przed i nic. Włączam down of war pogram 10 minut i nara nie odpaliłem od miesięcy, włączam skyrima i nie chce mi się.
Moja ukochana seria divine divinity też leży nie ruszam bo mam -100 chęci do grania, chciałbym to zmienić :<
@tellet: Co zaznaczało? Widać było tylko skrawek między etapami w którym aktualnie działa się akcja. Wydrukowana mapa pokazuje obraz całości metra, które jest odwzorowaniem prawdziwego metra w Moskwie a Metro w Moskwie ma ponad ma ponad 450 km linii. Do tego Artem wychodzi często na powierzchnię.
kidi1 - @tellet: Co zaznaczało? Widać było tylko skrawek między etapami w którym aktu...

źródło: IMG_20240220_214622

Pobierz
@Uuroboros: No właśnie chęci nie zdobędziesz od tak. Sam tak mam jak mam się zabrać za jrpgi (lubię w #!$%@? ten gatunek) ale jak skończę 1 to muszę sobie zrobić przerwę od takich gier bo pogram 1h i wyłączę w #!$%@?. Weź sobie innych gatunków spróbuj. Gier wychodzi od #!$%@? i jest w czym wybierać, chociażby boltguna sobie sprawdź bo nie jest długi i przy okazji jest dynamiczny.
  • 0
@orgin246 no właśnie różne gatunki mam rpg rts sandboxy i tak dalej. Okropnie mi szkoda bo zapisanych gier i tych kupionych nieogranych mam dziesiątki, a pograłem przez lata od kiedy byłem dzieckiem w setki gier. Ostatnie co ograłem jakimś swoim zrywem był mass effect 3 lata temu, najpierw grałem po 10-20 minut dziennie bo mnie nudziło potem się wkręciłem i grałem nawet godzinę dziennie, nie żałuje bo fajna gra, no ale 3
@Uuroboros: Może to kwestia też na czym grasz. Ja np. kupiłem sobie steam decka i ukończyłem na nim już kilka gier, których nawet nie umiałem odpalić na kompie bo 10 minut pograłem i wyłączałem. Nie namawiam do zakupu bo 1600 zł piechotą nie chodzi ale może coś podziałaj w kwestii stanowiska do grania.
  • 0
@orgin246 mam laptopa którego mogę sobie przenosić, laptop dość mocny rtx2060, 3 lata temu kupiony, bateria też starcza spokojnie na 3 godzinki grania maks raczej ale starcza