Wpis z mikrobloga

@banicjant997: nienawidziłem pisu, ale teraz ze smutkiem muszę przyznać, że "zwolennicy opozycji" są jeszcze gorsi niż pisowcy, bo pisowcy byli chociaż śmieszni, a oni są po prostu przykrzy. przecież nic złego na ich supergwiazdorów tuska i kotłownie napisać nie można, nawet jak robią dalej dokładnie to samo co pis, sprowadzają skażone produkty rolne z ukrainy i wygrażają szabelką putinowi. zakute łby.
hurr durr czego ty chcesz pisiorze, przecież nowy rząd nie
@Cadfael: no póki co to ta wasza zjednoczona opozycja robi dokładnie to co pis, poza cpk i paroma innymi mniej znaczącymi kwestiami. po wyborach niby cieszyłem się, że pis przegrał, teraz jednak nie widzę różnicy. czemu mam myśleć inaczej skoro nadal robią to samo? wyjaśnij mi to
@Mystoo: chłopie, ja rozumiem, że pisowcy i konfiarze lubią mocny przekaz prosto do łba, ale zazwyczaj jednak ludzie wolą więcej subtelności. pisząc "nie jestem za pisem/ nie jestem za konfą, ale" nikogo nie przekonasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zenek_: no cóż. nie da się dyskutować z osobą z projekcjami ¯\(ツ)/¯
żyj sobie dalej w swoim zerojedynkowym zakutym myśleniu. normalnie miałbym na to #!$%@?, ale przez takie ameby już mamy #!$%@?ą gospodarkę, a jeszcze możemy być wciągnięci w wojnę. przykre
Szanuje pana Holownie jaki skuteczny ból dupy funduje konfederatom i piscowom. Muzyka dla moich uszu.

Sami juz nie wiedza czy narzekac na niego czy Tuska bo mozg takiego retarda nie jest w stanie obsluzyc wiecej niz 1 wątku na raz i dostaje blue screen xD

Zostalo wam albo zaakceptowac ze zostaliście zdominowani we wlasnym kraju i nawet na wlasnym portalu (XD) albo narzekać i sie pluc, ale karawana jedzie dalej i prawica