Wpis z mikrobloga

@Kuork: tak w zasadzie fizycznie niemożliwe jest na dłuższą metę jeździć bez ochrony, bo pęd powietrza przy prędkości -/+ 90km/h jest zbyt destrukcyjny dla ludzi ¯\(ツ)/¯
Do tego trzeba też dodać szkodliwe działanie słońca, czy też samo ciepło motocykla.

Pieprzenie, co lato widzę debila na litrowym przecinaku w samej koszulce i krótkich spodenkach ¯\(ツ)/¯


@Zgrywajac_twardziela: czasami ktoś chce podskoczyć z garażu pod dom, więc nazywanie każdej takiej osoby debilem to
  • Odpowiedz
@Krol_Karo:

Dlaczego więc nie hejtujesz skuterzystów?

Mało który wygląda jakby miał ubranka xd

A skąd wiesz, że nie hejtuję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Już widzę jak za każdym razem ubierasz cały kombinezon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ubieram, bo nie mam moto XD Ale jakbym miał to owszem, zakładałbym zawsze, tak samo jak kask, czy tak samo jak zapinam pasy w aucie
  • Odpowiedz
Nie ubieram, bo nie mam moto XD Ale jakbym miał to owszem, zakładałbym zawsze, tak samo jak kask, czy tak samo jak zapinam pasy w aucie ¯\(ツ)/¯


@Zgrywajac_twardziela: Kask zaklada się zawsze, nawet jak jezdzi się po parkingu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ehh a miałem właśnie pytać, czy ubranka kupujesz patrząc na ich stopień bezpieczeństwa, czy raczej patrzysz na wygodę i kupujesz "turystyczne" klamoty ( ͡°
  • Odpowiedz
@Krol_Karo:

Kask zaklada się zawsze, nawet jak jezdzi się po parkingu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Podobnie z kombinezonem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ehh a miałem właśnie pytać, czy ubranka kupujesz patrząc na ich stopień bezpieczeństwa, czy raczej patrzysz na wygodę i kupujesz "turystyczne" klamoty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

xD

Ej, to po co dokuczasz ludziom na tagu?

Nie
  • Odpowiedz
dres z bawełny będzie znacznym improvementem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: no właśnie nie

Dla asfaltu o który trzesz przy prędkości 90km/h to żadna różnica.

W sumie to nawet bezpieczniej jest w samych majtkach, bo szybciej zrobi ci się gorąco od nagrzanych elementów silnika i pójdziesz się ubrać jak człowiek ¯\(ツ)/¯

Co do kamerki, nie wiem, pewnie jakieś obrażenia może spowodować?


@Zgrywajac_twardziela: Była kiedyś teoria że
  • Odpowiedz
@Krol_Karo:

no właśnie nie

Dla asfaltu o który trzesz przy prędkości 90km/h to żadna różnica.

Przy 90km/h owszem, ale przy niewielkiej prędkości lepsze to niż nic. Oczywiście pisałem ironicznie z tym dresem, ale wiadomo o co chodzi, nawet #!$%@? kombinezon będzie w jakichś 99% przypadków lepszy niż jego brak.

W sumie to nawet bezpieczniej jest w samych majtkach, bo szybciej zrobi ci się gorąco od nagrzanych elementów silnika i pójdziesz się
  • Odpowiedz
A to w sumie ciekawe, nie słyszałem o tym nigdy, może tak być jak najbardziej


@Zgrywajac_twardziela: Prawdopodobnie, jeśli to prawda, firmy od kamer, dużo zapłaciły aby to ukryć xd

Ja to tak widzę.

Oczywiście pisałem ironicznie z tym dresem, ale wiadomo o co chodzi, nawet #!$%@? kombinezon będzie w jakichś 99% przypadków lepszy niż jego brak.


@Zgrywajac_twardziela: No ja np. mam do tego celu ubrania które wyglądają jak zwykle xd
  • Odpowiedz
@Krol_Karo:

Prawdopodobnie, jeśli to prawda, firmy od kamer, dużo zapłaciły aby to ukryć xd

Ja to tak widzę.

Raczej założyłbym, że w ogóle tego nie testowali pod kątem bezpieczeństwa ¯\(ツ)/¯

No ja np. mam do tego celu ubrania które wyglądają jak zwykle xd

Czyli np kewlarowe dzinsy czy pancerne trampki.

No i gitówa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz