Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam biurka elektrycznego do +/- 1000 pln. Interesują mnie wymiary 140/160x70/75 i po researchu tagów wybrałem ten model od Ultradesk z uwagi na 2 silniki w tej cenie. Moglibyście powiedzieć co o nim sądzicie i czy warto Waszym zdaniem wziąć pod uwagę ciekawsze modele w tych widełkach?

#urzadzajzwykopem #meble #biurko #biurkoelektryczne #homeoffice #pracazdalna #programowanie #programista15k #komputery #pcmasterrace #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 8
  • Odpowiedz
@Vectroy: biurko elektryczne to droga sprawa 2500 - 3000zł jeśli ma to wytrzymać 10 lat na luzie/

stelaż od linaka albo spacetronik + blat od stolarza czy z ikei wyjdzie zdecydowanie lepiej

ten syf za 1000 zł na bank:
- za kilka miesięcy będziesz miał rozwalony blat (powinieneś celować raczej w 25cm+ a nie sklejki 18mm)
- będzie bardzo niestabilne (stelaże za 1500zł potrafią się bujać, a tu za 1000zł masz
  • Odpowiedz
@Vectroy: Odpisałem Ci na poprzedni post ale usunąłeś :D tam dałeś link do tego biurka od elzap i to ogólnie biurko na najgorszym stelażu na rynku... buja się na wszystkie strony. Co do tego z linku to mobius nagrywał o nim recenzje na yt ale już jej nie ma z jakiegoś powodu (Wypadło raczej średnio średnio) Zwróć uwagę na to, że jest z blatu, który jest w dwóch częściach... Daj na
  • Odpowiedz
@Vectroy: nie bo szukasz odpowiedzi o tanim biurku elektrycznym, a niestety nie ma znajdziesz nic sensownego w tej cenie i tylko będziesz niezadowolony, że kupiłeś bezużyteczny bubel który rusza się na wszystkie strony.

Niestety biurka elektryczne są drogie i znam nikogo kto by kupił coś sensonwego za mniej niż 2000zł
  • Odpowiedz
@Vectroy: Niedługo będę sobie wyposażał nowe biuro, i szukałem naprawdę stabilnych biurek/podstaw elektrycznych. I się okazuje, że w praktyce większość takich do 2000pln są niestabilne, co ma oczywiście sens biorąc pod uwagę budowę. Są natomiast fajne oparte na 4 nogach zamiast 2, no ale cenowo to już ponad 3200 koszt. Natomiast i tak to rozważam. Lepiej dobrze, niż tanio.
  • Odpowiedz
@Vectroy: jak konkretnie zależy ci na biurku z regulacją wysokości to albo rozważ elektryczne za min 2000zł albo jak zależy ci na budżecie 1000-1200 zł to wybierz biurko regulowane korbką

Nie będzie silniczka elektrycznego ale w tej cenie biurko na korbke powinno być dość stabilne i wytrzymać lata
  • Odpowiedz
  • 0
po przemyśleniu sprawy i konsultacji z pewnym mirkiem, wracam jeszcze po opinię do Was, jeśli zechcecie się wypowiedzieć. Czy myślicie, że takie budżetowe rozwiązanie da radę do normalnego użytkowania dopóki nie zdecyduję się na biurko za 2-3k tak, jak zalecacie? Biorąc pod uwagę, że za zwykłe biurko zapłaciłbym z 500 ziko, uznałem, że podciągnę ten budżet do 1k, żeby móc sobie postać czasami przy tym biurku, a niestety nie mogę sobie pozwolić
Vectroy - po przemyśleniu sprawy i konsultacji z pewnym mirkiem, wracam jeszcze po op...

źródło: spacetronik

Pobierz
  • Odpowiedz