Wpis z mikrobloga

#patostreamy #danielmagical Przecież mela nie odważy się zrobić nic na przekór sponsorowi, bo ma z tego hajs. Na jednym ze strimów sam powiedział, że za nocleg dostanie pieniądze, więc póki ćpun jest na smyczy, to tak to będzie wyglądać. Zapewne każda jego wizyta jest opłacana.
A swoją drogą, nie wiem czemu mam jakieś nieodparte wrażenie, że sponsorem jest @CzerwonyTvn : ) Zawsze jak widzę upodlonych/upośledzonych ludzi, którzy dla kilku złotych np. pachę koledze wyliżą, to on tam jest. :-] Tutaj widzę (widuję) alimenciarza, plazmę, ćpuna, alkoholików, którzy też wiele zrobią dla profitu. Aż się prosi, żeby tam kogoś dorzucić pokroju kulfona (jak zacznie chlać) czy menelizy z kukoldem, którzy chyba już się pozbyli większości hajsu ze sprzedaży mieszkania (tak trzymać!).
Tylko należałoby wytłumaczyć konfidentowi (uczyć go), że bez gości nie ma dostaw, nie ma tytoniu, alko i kebabów, bo póki co jest utwierdzany w przekonaniu, że dobrze zrobił z Jackiem. Oglądanie samego 'murzyna', to już strata czasu.
  • 4
@Maglaj:

bez kukolda i jego menelicy, nie można im dać źródła pieniędzy


Trochę prawda ale to ten typ ludzi, którym dasz wiele, a oni na końcu i tak zostaną z niczym.

@plazma

no ja nawet poszedlem do pracy


To ta Twoja akcja była pro bono?