Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedługo będę się przymierzał do założenia aparatu na zęby. Pytanie brzmi kogo byście polecili jeśli chodzi o takie kwestie z #lublin?

#stomatologia #ortodoncja #medycyna #lekarz #stomatolog #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Lata temu trafiłem do Orto-Profil na Żywnego i do dziś nie żałuję. Jeśli się dopiero przymierzasz, to zacznij od kompleksowego wyleczenia wszystkiego co się da wyleczyć, to podstawa. Bez zdrowych zębów nie szukaj, bo wydasz niepotrzebnie na pierwszą wizytę :p
  • Odpowiedz
@HamsterPL i u mnie tak było, chociaż przez pierwszy rok raczej prognozowali, że potrwa dłużej niż początkowo prognozowano :D
Po zdjęciu aparatu przygotuj się na to, że każda kolejna wizyta kontrolna będzie coraz krótsza, ale wcale nie tańsza :P mój rekord to 5 min i skasowane 70 zł. W końcu odpuściłem umawianie się, a pomógł mi w tym covid i zamknięcie wszystkiego, co się dało. Mimo to efekt trwały przez te wszystkie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim @CommanderStrax byłem w orto profil góra dół 5000zl zwykły aparat plus wyrywanie zębów. W Puławach w mhdent 3600zl i ogarnie bez wyrywania zdrowych zębów z przodu(stłoczenia) jestem zadowolony. W lbn polecają też Agnieszkę Lasotę ale już 3 konsultacji niechcialem opłacać.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Ja polecam Agnieszkę Lasotę, jestem zadowolony, konkretny lekarz. Efekty leczenia trwałe po zdjęciu aparatu, żadnych komplikacji.
Przygotuj się jedynie na dłuższy czas oczekiwania na 1 wizytę konsultacyjną, potem już będąc pacjentem idzie wszystko sprawnie tak jak trzeba
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dobra rada: bierz pod uwagę tylko opinie PO skończonym leczeniu a nie w trakcie jego trwania

W przypadku ortodoncji opinie w trakcie leczenia nie są wiele warte. Wśród znajomych zapomiano o rentierach albo w ogóle zęby zaczynały się krzywić pół roku od zdjęcia. W jednym przypadku ktoś trafił do orto nie biorącego pod uwagę słabych dziąseł i taka osoba ma mieć kilka przeszczepów dziądeł po zdjęciu aparatu bo szyjki zaczęły
  • Odpowiedz