Wpis z mikrobloga

Tak na przyszłość panikarze: załóżcie sobie konto na X, śledźcie profile: Łukasz Bok, Jarosław Wolski. Tyle wam wystarczy, nadmierna dywersyfikacja zbędna, pewne informacje bo oparte na wiedzy i analizie bieżącej sytuacji. Panikarze, wy już nie analizujcie, bo do tego jest potrzebny dobry aparat poznawczy i wykształcenie, więc wystarczy wam narracja osób, które to posiadają.

#wojna
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@wuzeta: @ropuchapodkamieniem Z czytania ze zrozumieniem jedynka.

Cytuję siebie:
"analizie bieżącej sytuacji"
"[...]analizujcie, bo do tego jest potrzebny dobry aparat poznawczy"

Nie chodzi o jednostronną narrację, ale też dzielenie się informacjami wiarygodnymi, wykształcenie i zdolności poznawcze które umożliwiają analizę i ocenę informacji.
  • Odpowiedz
Łukasz Bok


@raneli: nie wiem kto to, ale pewnie znowu jakiś wasz bożek, który wyrósł nagle z podziemia, a Wolski jest tak wiarygodny, że jak coś się nie sprawdza to usuwa tweta i pisze wykopek po 10 minutach czytania na dany temat xD
Gratuluje doboru źródła informacji, daj jeszcze bartosiaka, sykulskiego, wojczala, sumlińskiego i innych geniuszy. Nie zapomnij zalajkować, zasubskrybować, kliknąć w dzwoneczek i najważniejsze - kupić książki xD
  • Odpowiedz
  • 2
@JaTutylkoCzytam24: Opinie z dupy aka wysrywy tworzą panikarze i są pewni tego co wypisują. Wolski dzieli się informacjami zewnętrznymi, bo ma pokorę do posiadanej wiedzy, czasami dzieli się opinią i podkreśla że to jego przypuszczenie. Jego opinia waży dużo więcej niż jakiś paproch panikarza. To jest różnica w wykształceniu, pokorze, wiarygodności. Jeżeli tego nie rozumiesz stawiam cię wyżej od panikarzy ale też nisko. Mnie nisko postawi Wolski, Bartosiak, Zychowicz czy inny
  • Odpowiedz
  • 0
nie wiem kto to, ale pewnie znowu jakiś wasz bożek


@ropuchapodkamieniem: Znawca, elita internetu. Mogłeś przynajmniej sprawdzić. To osoba która nikogo nie chce przekonywać, tylko podaje wiarygodne informacje dalej. Ty z resztą nie odróżniasz opinii bez pokrycia z opinią opartą na wiedzy. Nie odróżniasz opinii przedstawionej jako prawda objawiona, od opinii opartej na przypuszczeniu. Ty jesteś święcie przekonany o swoich wysrywach. Ty pewnie dochodzisz gdy słyszysz krzykacza znawce wszystkiego, dla ciebie
  • Odpowiedz
  • 0
Oczywiście jeżeli ktoś się obraził, a jest wykształcony to nie pisałem do Ciebie:) To jest informacja do tych najgłośniejszych znawców wszystkiego. Osoba wykształcona może analizować różne źródła. Jej opinie, czy źródła cenię, reszta to jakieś onuce, trolle, czy półmózgi. Mnóstwo osób stawiam wyżej od siebie.
  • Odpowiedz