Wpis z mikrobloga

Znacie prawdziwą historię o znanym youtuberze specjalizującym się w temacie militarnym? Mało kto wie, co go spotkało i do czego jest zdolny

Ludzie często piszą Wolskiemu pod filmami "Kurczak mały". On się wkur wiał, ale udawał, że nic się nie dzieje, tylko czasem odpisywał na komentarze, zawierając w nich ataki ad personam, żeby ukazać rzekomą wyższość intelektualną (oczywiście wychodził na większego debila i napinacza). Sytuacja wydawała się dość zwyczajna jak na standardy internetowych dyskusji i nie miało to eskalować, ale do czasu. A konkretnie do dnia, w którym dziecko zapytało Wolskiego: tato, czy możemy obejrzeć film o tobie? I wyszukuje w internecie wiadomy tytuł animowanej produkcji. Kacperku obejrzymy ten film, ale on nie jest o mnie. Bajka się zaczyna, pojawia się tytułowy bohater, a dziecko mówi - tato, przecież to musisz być Ty!! Koledzy w szkole też tak mówią. Kiedy ci się udało wystąpić w filmie, czy wtedy jak mówiłeś że wychodzisz kręcić mądre filmy na kanał zero a występowałeś w tej bajce?? No i wtedy Kurczak Mały miał już dość, wku r wił się niemiłosiernie. Odpalił lajwa na youtube i zaczął wygrażać fanom - zobaczycie, mnie możecie wyśmiewać ale nie inteligencję mojego dziecka!!! Rozjadę czołgiem PT-91 Twardy pierwszego hejtera którego mój prawnik znajdzie! A drugiego Stanowski omówi w filmie pod tytułem "hejter Kurczaka Małego - winny czy niewinny?". Tak będzie. Chwilę później w kadrze pojawia się tajemnicza postać, zbliża się do Wolskiego, on jeszcze tego nie widzi, ale widzowie widzą go coraz dokładniej - to Kurczak Mały! Żółty pluszowy kurczak, prosto z bajki. I mówi: uspokujcie się, to ja jestem Nim. Wiadomo, że mam dużo sobowtórów, bo bolszewicy i stalinowcy i kosmici czyhają na moje życie, w każdym środku transportu jedzie inny egzemplarz. Chciałem zmylić ich wszystkich i najbardziej podobnego wydelegowałem do prowadzenia kanału o wojskowym złomie, że niby nie jestem niebezpieczny dla otoczenia. To jednak nie jest Kurczak Mały, prawdziwym jestem ja. Na to Wolski oszalał ze wściekłości! Ty kur wo, ty podżegaczu! Ja cię nawet nie znam, nie jestem do Ciebie podobny! Zaczął okładać pluszową gigantyczną maskotkę, krzyczeć przy tym jak opętany. Nagle Kurczakowi odpada wielka głowa. Okazuje się, że to tylko przebranie. W środku był Stanowski. Dzień dobry Państwu, z tej strony Krzysztof Stanowski, spokojnie nic mi nie jest, ta głowa nie była prawdziwa. Jestem w trakcie reportażu na bardzo poważny temat, jak wiadomo muszę tutaj rozstrzygnąć pewne sprawy po zobaczeniu ich na własne oczy. Zapoznałem się ze sprawą, wykonałem poważne dziennikarskie śledztwo mające na celu rozwianie wątpliwości, czy Wolski to Kurczak mały. Wybrałem się do Stanów Zjednoczonych, do wytwórni filmów odpowiedzialnej za tę animowaną produkcję. Miałem na sobie ten strój, aby nie wzbudzić podejrzeń. Zebrałem tam mnóstwo fanów, być może zrobię tam karierę jako Chicken Krzysztof Small. Teraz zapraszam na 2h relacji z tej niewiarygodnej misji. Poznajcie prawdę.

ciąg dalszy nastąpi

#pasta #wolski #kanalzero #heheszki #humorobrazkowy
JezusPapiezemPolski - Znacie prawdziwą historię o znanym youtuberze specjalizującym s...

źródło: wolski

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz