Wpis z mikrobloga

Widzę, że śmiejecie się, że Korea Północna zbroi Rosje. Ja nie wiem czy wy kiedykolwiek czytaliście jak bardzo zmilitaryzowanym państwem jest Korea? Jest uzbrojona po zęby i produkuje masowo pociski, dlatego Południowa tak sie obawia. Broń plus fanatycy ( i niewolnicy) służący w wojsku nawet 10 lat, w tym oczywiscie kobiety. Taka ciekawostka...
#ukraina #koreapolnocna #wojna
  • 33
Ja nie wiem czy wy kiedykolwiek czytaliście jak bardzo zmilitaryzowanym państwem jest Korea?


@Ana77 Spoko, pisałem nawet licencjat o ofensywie na Seul, ale widać że przegryw udający różowego paska jest większą alfą i omegą w tych tematach niż ja
@Ana77 "W skład wojsk specjalnych wchodzą także trzy brygady i batalion powietrzno-desantowy wykorzystujące głównie samoloty An-2" ten cytat z podanego przez Ciebie artykułu w zasadzie wyczerpuje dyskusję odnośnie jakości ich sprzętu.
  • 0
@windows95: Sam jesteś przegryw. To co z ta artylerią? Nadaje się by zabic dziesiątki tysięcy poludniowców? Nadaje się na Ukrainę? I po co południowej tyle wojska, skoro północna jest niegroźna?
Czy znane jest całe uzbrojenie północnej? Czy wiadomo ile ma głowic nuklearnych? Czy mogą walic taktyczną?
@Ana77 kto ci powiedział że Korea Płn. jest niegroźna? Albo inaczej - skąd czerpiesz wiedzę, którą w tak nieudany sposób starasz się obdarować wykopków?

Korea Północna ma zaraz za USA i Chinami najliczniejszą armię na świecie. I tu nie jestem pewien tych Chin, bo co raz więcej danych wskazuje na to że to jeszcze lepsza wydmuszka od ruskiej armii.
A to, że przez tego śmiesznego grubaska Korea Południowa sama jest jednym z bardziej zmilitaryzowanych państw to mały szczegół

@Szinako: #!$%@? jakie naginanie faktów jak na skarpeto-sceptyczne konto przystało. Pewnie to, że jest otoczona z każdej strony wrogimy państwami (CHINY mówi to panu coś?) to już bez znaczenia xD
. Pewnie to, że jest otoczona z każdej strony wrogimy państwami (CHINY mówi to panu coś?) to już bez znaczenia xD


@GodEmperorWasRight: Kurde, czyli to przez Chiny, a ja myślałem, że przez milionową armie Korei Północnej xD.