Wpis z mikrobloga

siema, potrzebuję porady, zacząłem cwiczyc na silowni jakis rok temu(waga 83-84kg) i z poczatku trenowalem starym planem od znajomego (chyba był to push pull), cwiczylem nim ok.3-4 miesięcy i było spoko nabrałem ok. 7kg masy, sylwetka znacząco sie zmieniła. po przerwie 2-3 msc ułozylem sobie fbw 3dniowy, kolejne kilka miesiecy nabrałem kolejne ok.7kg masy (akrualnie 97kg) ale zmiany w sylwetce były znikome wg mnie. Zarysy mięśni są słabo widoczne, podejrzewam, że to przez typ planu treningowego. Aktualnie myślę aby ułożyć lub kupić plan treningowy i myślałem nad splitem poniedzialek wtorek sroda i w piatek fbw, dla dodatkowego bodźća w tygodniu, jak myślicie ma to sens ?(wiem, że łatwo nie będzie bo mam 190 wzrostu)
#silownia #plantreningowy #pomocy #split #fbw
  • 1
  • Odpowiedz
podejrzewam, że to przez typ planu treningowego.


@rozalus22: a ja podejrzewam, że to normalna konsekwencja robienia masy.

7 kg w 3-4 miesiące to już nie były w całości mięśnie, ale możliwe, że w wiekszości. Spoko, to nic złego, solidny wynik.

Później przestałeś trenować całkowicie, więc potencjalnie nawet troszkę mięśni wymieniłeś na tłuszcz.

Następnie przytyłeś kolejne 7 kg, ale wtedy już na pewno nie rosłeś tak szybko jak na początku, więc większa
  • Odpowiedz