Wpis z mikrobloga

@Szyszkalogin: Kiedyś słyszałem o taktyce, żeby usiąść na ręce aż czucie w niej odejdzie, a następnie używając drugiej ręki położyć ją na siurka. W ten sposób wydaje się, jakby to nie była twoja ręka. jak już jest over to lepsze to niż nic
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin: to spróbuj iść na dyskoteke. Tylko broń boże nie pytaj sie czy chce zatańczyć. Podejdź od przodu,patrz w oczy, wyciągnij rece,ona wystawi swoje, i złap bardzo pewnym chwytem ( trudno mi jest ci okreslic jak mocny to chwyt przez internet, maksymalnie taki jak umiesz który nie miażdży jej rąk). Najbardzie podstawowy taniec jest łatwy. Ale nie umiem ci go wytłumaczyć. Może duzo ci odmowi ale jakaś napewno zatanczy( nie wiem
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin: może , ale żeby była jakąkolwiek chetna to najpierw musiałaby przestać patrzeć z pogarda , odrzuceniem itd , dlatego nie uznawałbym to za powód do przegrywania, bardziej już odrzucenie ze strony dziewczyn jest powodem
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin: ja bym nawet nir myślał o lodzie gdybym miał odrzucanie , mierz siły na zamiary, tzn zacznij się przejmować na początku tym że nie zwracają uwagi , a jak kiedyś zwrócą to potem się martw że nie zrobiła żadna loda
  • Odpowiedz