Wpis z mikrobloga

#iptv Czesc mam problem z jednym tv Android TV od philipsa czasem kanał zacznie buforować mimo łączą 1gbs i na USB LAN , lista to #teleelevidenie na drugim tv od tcl ta sama lista działa bez problemu więc ktoś wie o co chodzi? Apka jaka jest używana to Smart iptv czy możecie wysłać swoje ustawienia w Smart iptv?
  • 10
  • Odpowiedz
@shexcyk myślałem, że może wina słabego TV bo mam podobnie na plusX - na TV samsunga działa bez zastrzeżeń a na starym tv z FireStickiem troszkę gorzej - buforuje itd..
Nie pamietam ale to ta sama wersjia siptv? Na androidTV jest mniej dopracowana aplikacja niż na np. Tizena. Może tak samo jest w Twoim przypadku
  • Odpowiedz
@shexcyk: spróbuj innej listy. Ja używam listy MPEG-TS autodetect. Otwieram ją w przeglądarce i kopiuję całą zawartość do pliku z rozszerzeniem txt lub m3u. Potem przesyłam do siptv. W inny sposób to przeważnie mam problemy z listą.
  • Odpowiedz
@shexcyk: lepiej zapłacić za wersję premium dożywotnią w tivimate-włączyć tam taką opcję odtwarzanie tunelowane jakoś tak i oczywiście w tv usunąć pamięć podręczną i śmiga bo sam mam Philipsa Smart tv android...
  • Odpowiedz