Wpis z mikrobloga

#studbaza #studia #onkologia #medycyna #zdrowie #nowotwory

Czesc, mam pytanie najlepiej do ludzi, ktorzy juz takie studia ukonczyli lub sa w trakcie, mianowicie medycyna, a bardziej onkologia. Onkologię kliniczną, patomorfologię czy radioterapię onkologiczną. Marzy mi sie zawód onkologa, ale troche przeraża mnie nauka, ze to medycyna, ze sobie nie poradze. Z drugiej strony temat wraca jak bumerang, caly czas o tym mysle, czuje, ze spelnialbym sie, pomagał ludziom. Brzmi jak bait, ale naprawde nim nie jest. Pracuje aktualnie jako programista, nie chce robic tego dluzej, pieniądze na studia bym miał, ale wlasnie.. jak wygladaja takie studia? Czy ktos kto nie byl az tak dobry z rozszerzonej biologii czy chemii sobie poradzi, czy marzenia scietej glowy? Prywatnych raczej nie ma jak dobrze rozumiem? Moglby ktos sie odezwac w komentarzu, uderzyłbym na priv ewentualnie. Z góry dzieki
  • 5
@staley co najwyżej to będziesz z dostępnej puli lekow przepisywał te które uważasz za skuteczne i wypatrywał efektów xD
Pomoc będzie polegała tylko na tym, że będziesz miał uprawnienia do tego żeby pacjentom je podawać.
@staley:od zaczęcia studiów do skończenia specki z onkologii zejdzie ci ponad 12 lat. Jak masz czas i wytrzymałe śluzówki w nosie to czemu nie. Tylko nie zakładaj że na studiach będziesz pracował, bo się nie da