Wpis z mikrobloga

@Logytaze: Zainstaluj starsze sterowniki. Ja raz tak po aktualizacji sterownika miałem artefakty na pulpicie i po cofnięciu wersji zniknęły, to też może być powód a nie tylko zdychająca karta.

Chyba że też się #!$%@? że nie odpowiedziałem na pytanie i dalej będziesz oczekiwać nie wiadomo jakiej odpowiedzi. Jak po aktualizacji sterowników tak się zaczęło to logicznym krokiem w diagnozie jest cofnięcie się do starszych sterowników.
  • 0
@kidi1: @yaroszek: @supra107:

''Jak wykopek coś ci doradzi to rób na odwrót, bo inaczej źle na tym wyjdziesz.''


Dlaczego zmiana sterownika nie jest diagnozą? Bo przy reinstalacji i nierozwiązaniu problemu nadal nie wiecie czy to wina karty, czy inna przyczyna. Przyczyną okazał się źle osadzony kabel HDMI w porcie. A zatem byłem głupi, że ekspertów posłuchałem i straciłem godzinę na ponowną konfigurację panelu Nvidii, Experience i szukaniu profilu ICC
Dzięki chłopaki, już nikomu nie doradzajcie.


@Logytaze: Od czegoś się zaczyna niewdzięczny bachorze. Jakbyś stosował się do porad to byś otrzymywał od nas kolejne aż problem zostałby rozwiązany. Tak to się odbywa w internetach. Nie nie napisałeś nam, że nie potrafisz wtyczki do gniazda HDMI wsadzić prawidłowo i mówisz kto komu ma doradzać. Śmiechłem nawet.
  • 0
Od czegoś się zaczyna niewdzięczny bachorze.


@kidi1: Ale od czego? Przecież ''zmień sterownik'' jest tak samo abstrakcyjną radą jak ''weź kredyt, zmień pracę'' xD Chyba nie wierzyłeś, że dzięki tobie pierwszy raz w życiu usłyszałem, że sterowniki istnieją.

Jakbyś stosował się do porad to byś otrzymywał od nas kolejne...


Lepiej nie. Już ustaliliśmy, że wuja się znacie.

Nie nie napisałeś nam, że nie potrafisz wtyczki do gniazda HDMI wsadzić prawidłowo i