Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kingside: jakbyś się zorientował co to to możesz dać znać, ciekawości sprawdzę bo dotychczas słyszałem tylko o przeszczepach ale u mnie jeszcze za wcześnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Aeterna każdy organizm reaguje inaczej, w moim przypadku nie zauważyłem efektów pozytywnych (poprawy włosów) jak i ujemnych (spadki libido) xd jak nie spróbujesz to się nie dowiesz
  • Odpowiedz
@Kingside: @Aeterna

Ludzie, nie zawracajcie sobie dupy jakimiś niby cudownymi sposobami i zabiegami. To nie istnieje. Finasteryd daje efekty, ale ograniczone, czyli może opóźnić proces łysienia. Przepisał ci 1/4 tabletki - zakładam że 5 mg. Zwykle przepisuje się normalne dawkowanie, czyli całą tabletkę 1mg.
Każdy reaguje inaczej, na początku może być różnie, bo organizm reaguje, a potem nie zauważasz.
  • Odpowiedz
@Aeterna zobacz dawkę jaką ci zapisał, czy 5 mg czy 1mg . Jak 5 to wszystko git, jak 1 mg to min pół tabletki uważam ( podobno 0.5 a 1 mg dziennie nie robi wielkiej różnicy kuracyjnir )

Bardziej mnie rozbawiło, że kuracja ma trwać rok XD jaki rok chłopie? Finasteryd łyka się do końca życia ( oczywiście póki nie wyjdzie jakiś cudo lek , który zmieni konieczność )
Fina nic nie
  • Odpowiedz