Wpis z mikrobloga

,,Dzień Dobry wszystkim ja nazywam się Leopold Napora i jestem z Sanoka. Na początku chciałbym w imieniu klubu kibica Roberta Kubicy pozdrowić wszystkich gości w studiu. Teraz przejdę do wspomnień i później zadam pytanie. W 2014... w 2014 i 2015 byłem na Rajdzie Polski w Mikołajkach. W 2015 roku miałem ogromne szczęście dzięki mojemu bratu spotkać Roberta Kubicę pod hotelem Gołębiewskim, wtedy Robert udzielałeś wywiadu dla telewizji wrc. Z kolei w 2019 roku byłem pierwszy raz na wyścigu formuły 1 na Grand Prix Węgier. Wtedy Robert nie miałeś dobrego sprzętu tą taczką nie dało się zdobyć uzyskać dobrego rezultatu, ale wierze że jak zasiądziesz w ferrrrari jestem tego pewien, że to prędzej czy później się stanie to wtedy zdobędziesz tytuł mistrza świata i właśnie to jest moje pytanie. Jak już zdobędziesz tytuł mistrza świata z ferrari to czy będziesz chciał przejść do serii wrc i tam zrobić co należy czyli zdobyć tytuł mistrza świata w rajdach. To tyle. Aha i chciałbym jeszcze pozdrowić pana Fardka, który użyczył mi flagi na wyścig formuły 1 na grand prix węgier yyyy flaga z napisem F1 KING ROBERT KUBICA. To już tyle, życzę wesołych świąt"

#f1 #powrutcontent #robertkubicaklubkibica
KarolaG17 - ,,Dzień Dobry wszystkim ja nazywam się Leopold Napora i jestem z Sanoka. ...

źródło: temp_file1038197063031298145

Pobierz
  • 1