Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #iqpill

Jaka jest przyzwoita granica IQ? Tzn taka, że jest się światłym czlowiekiem, który potrafi naturalnie logicznie myśleć, zachowywać się odpowiednio do danej sytuacji, łączyć fakty i się szybko uczyć co za tym idzie mieć lepsze stanowisko.

Ostatnio kilkukrotnie spotkałem się z opinią, że <120 IQ to są raczej szaraki i troglodyci. Dopiero od 120 zaczynają się ludzie, którzy wnoszą jakąś wartość.

Ze wzrostem tak samo mieliśmy granicę tego mitycznego 180(przez inflację myślę, że >185)
  • 9
  • Odpowiedz
@marcus777: z uwagi na inflację i wyścig szczurów i bycie jak najlepszym ignorujemy wartości średnie, bo one określają zwykłych wyrobników zyjacych z dnia na dzien, bez wiekszych ambicji. sredni wzrost mezczyzny, nie wiem, np w USA to chyba ok 177 cm? Czy to duzo? Absolutnie nie. Czy kobiety pożądają mezczyzny z takim wzrostem? Absolutnie nie, chyba ze narobi bardzo duza iloscia gotowki i twarza.
  • Odpowiedz
@BialyCrossaintXDDL: stary, faceci też szukają szczupłych wysokich blondynek które ruchaja się jak rasowe #!$%@?, gotują jak kucharka i są wierne jak zakonnica. Wybierz jedno z. Szukać mogą, a później rzeczywistość weryfikuje
  • Odpowiedz