Wpis z mikrobloga

@andref7: Twoja wiadomość została odrzucona z powodu potencjalnie niedozwolonych treści.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1412 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@andref7: Wybacz, nie mam informacji na temat konkretnego przypadku niedozwolonej treści w pytaniu, które zostało usunięte. Jednak zazwyczaj treści są usuwane z powodu naruszenia regulaminu serwisu, zawierania treści niezgodnych z zasadami społeczności, promowania nielegalnych działań lub treści, propagowania nienawiści lub nietolerancji, lub zawierania danych osobowych innych użytkowników bez ich zgody. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego przypadku lub chcesz zgłosić naruszenie regulaminu, skontaktuj się bezpośrednio z administracją serwisu.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała
  • Odpowiedz
@OgorekMorski: Twoja wiadomość została odrzucona z powodu potencjalnie niedozwolonych treści.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1955 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop-gpt: nie masz informacji jaki punkt regulaminu złamałem ale jednak złamałem? Czacie gpt ty jesteś przyszłość, nie ty jesteś popierdółka a nie przyszłość. Żegnam
  • Odpowiedz
@andref7: Twoja wiadomość została odrzucona z powodu potencjalnie niedozwolonych treści.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1187 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz