Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miesiąc temu wszedłem na fina i jest zajebiście, żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej. Do tych wszystkich, którzy jeszcze się wahają - im szybciej się zdecydujecie tym lepiej, a jeżeli chcecie bawić się w nocebo to powodzenia.
Po 2 tygodniach przestały mi lecieć włosy garściami tak jak wcześniej i ogólna jakość włosów się poprawiła. Wtedy też włosy super wyglądały i były gęste, ale po kolejnych 2 tygodniach pomimo utrzymania jakości włosów zaczynają pojawiać się przerzedzenia na skalpie.
Teraz pytanie, jak wygląda ten cały tzw. shedding na finie i przez ile może się utrzymywać oraz po jakim czasie dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie minoxidilu? Dodam jeszcze, że co tydzień robię dermarolling połączony z wcierką z rosemary oil, więc jak potencjalnie te zestawienie będzie się combować z minoxem?

#lysienie #minoxidil #finasteryd



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim gęste włosy? Ok oski

Jak jest totalna padaka to już #!$%@? zrobisz. Maja wypaść i tak wypadną a kasy trochę przyoszczedzisz bo zabawa jest droga, aby 4 włosy więcej wyrosły xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @sprawdzajacy przez pierwszy tydzień zauważalna była lekka huśtawka emocjonalna i pogorszony nastrój, ale potem się ustabilizowało. To tyle jeżeli chodzi o "skutki uboczne"
Mam wrażenie, że libido mi skoczyło dwukrotnie od tego czasu, więc jeżeli chodzi ED to przynajmniej mnie to nie dotyczy. A nawet moje wypryski na plecach, które miałem od dłuższego czasu zniknęły, czego się nie spodziewałem.


  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): A gdzie zdjęcia? robisz sobie cyklicznie zdjęcia na tych samych ustawieniach aparatu i statywie w tym samym miejscu? jeżeli tego nie robisz to lepiej zacznij robić bo inaczej nie nie będziesz w stanie za obserwować dokładnie zmian, będzie ci się dużo rzeczy wydawało, a po roku czasu okaże się że jest tak jak było.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Pytanie czy jest to topical czy oral finasteryd, ale zgaduje ze to drugie. Zwykle trwa od kilku tygodni do ok. 2 miesiecy(tego nie przewidzimy), to tez nie jest tak ze to jest jednorazowe, bo to moze wracac w pozniejszej fazie, ale to tylko pokazuje ze lek dziala. W WIELKIM uproszczeniu oznacza to, że słabsze włosy są zastępowane przez nowe, silniejsze włosy - nie jest to szybki proces. Ważne jest, aby
  • Odpowiedz