Wpis z mikrobloga

wyświetlił mi się na głównej filmik Good Times Bad Times Polska z poczatku konfliktu

wchodzę a tam wita mnie gameplay z Army przedstawiony jako stracenie russkiego samolotu - "lokalizacja nieznana"

i jak to ufać jupiterom? chlop mial dwa lata na usunięcie tego fragmentu z filmiku

ja to pamiętam, ze na poczatku nawet telewizje pokazywaly fejki z Army, ale to było w pierwszych godzinach wojny a nie xx godzin po, a tutaj to już obv widać, że to filmik z gierki xd

#ukraina #bekazyoutuberow
krav - wyświetlił mi się na głównej filmik Good Times Bad Times Polska z poczatku kon...
  • 4
@krav: Edit: Odnośnie oskarżeń o filmiki z symulatora - tak to błąd, my też szczególnie z uwagi na ograniczone zasoby, jesteśmy podatni na takie rzeczy. Nie zmienia to analizy sytuacji, która została przedstawiona w filmie.

Ma adnotacje do tego
@krav: od rozpoczęcia konfliktu strasznie podupadł ten kanał pod względem merytorycznym, a szkoda... Filmy były robione na szybko, bez ładu i składu. Już nie o wspominając o dziesięciu filmach opowiadających o tym jak to Rosja zaraz upadnie. Chciałbym, ale nie - to jest myślenie życzeniowe. Teraz dopiero powoli i mozolni wracają na właściwe tory.