Wpis z mikrobloga

Jeżeli lista osób uwikłanych w aferę Collegium Humanum okaże się prawdziwa to interesuje mnie szczególnie osoba Krzysztofa Bosaka. W regulaminie studiów podyplomowych na Collegium Humanum (a MBA to są takie studia - ten sam regulamin jest podlinkowany w opisach ich MBA) jest zapis:

O przyjęcie na studia mogą ubiegać się osoby posiadające co najmniej kwalifikacje pierwszego stopnia (dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia) oraz spełniające wskazane w odrębnych przepisach wymagania dla określonych podyplomowych produktów edukacyjnych.


W takim razie, JEŻELI Krzysztof Bosak faktycznie tam studiował, to jakim cudem został przyjęty? Na stronie sejmu jest informacja według której nie ukończył żadnych studiów. To przemawia albo za fałszywością wyciekłej listy uczestników tych studiów, albo za jeszcze większym przekrętem.

#polityka #sejm #collegiumhumanum
  • 3
@tomek123456789:
1. kasa? (chociaż Bosak to żaden bogacz)
2. kontakty i jakieś ugadanie się pod stołem?
3. lista to fejur albo została zmanipulowana

Z całą niechęcią do konfy ale to dla mnie też nie ma sensu. Szczególnie, że gdyby Bosak miał tytuł czy jakieś tam studia to raczej by się tym szczycił bo mu jego kompetencje są często wytykane.