Wpis z mikrobloga

Patrzcie jak się robi piosenkę na Eurowizję żeby była ciekawa, ani to joke entry, ani zwykła radiowa piosenka eurowizyjna. W końcu coś ciekawego.
Choc z początku mi tak średnio podpasowalo(oprócz końcówki ze względu na happy hardcore), tak po trzecim przesłuchaniu uważam że to całkiem fajna propozycja i ciekawi mnie wynik głosowań.

Ps. Joost stracił rodziców za dzieciaka i był wychowywany przez starsze rodzeństwo, dlatego odniesienie do ojca. W dodatku ktoś napisał w komentarzach że granice i limity po holendersku to to samo słowo.
#eurowizja #muzyka #holandia
ButtHurtAlert - Patrzcie jak się robi piosenkę na Eurowizję żeby była ciekawa, ani to...
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Marsik @choochoomotherfucker @tr488u3984fkmv @OstatniZnak
To tak tylko napomkne że w komentarzach ludzie są pozytywnie nastawieni(w przeciwieństwie tego co jest pod naszym wytworem), a sam utwór już ma 1mln wyświetleń po 4h. Luna po 10 dniach ma 1,6mln
( ͡º ͜ʖ͡º)

A ja lubię, już mi się wkręciło i sądzę że będzie wysokie miejsce, może nawet w pierwszej 3 jak się nic ciekawszego jie pokaże.
  • Odpowiedz
  • 0
@tarushiba no Holandia jest krajem w którym się narodziła taka szeroko pojęta europejska muzyka techno. Tutaj czuć duży % happy hardcore. Joost klein też głównie tworzy w tym gatunku rodem z lat 90',ale odkrytym na nowo. To też jest swego rodzaju powrót do korzeni
  • Odpowiedz