Wpis z mikrobloga

Jakiś czas nie ćwiczyłem, mimo to waliłem skromne 250mg susty raz na tydzień (efekty widoczne były mimo, że nie ćwiczyłem). Teraz wjeżdżam na grubo na siłkę, motywację mam level max, będę #!$%@?ł ostro. Dodatkowo mam dużo wolnego czasu więc będzie to czysta przyjemność.
Zwiększyć dawkę?
Od razu mówię, że przebadany jestem pod każdym kątem, wszystko jest zajebiście, był kardiolog, były badania krwi, hormonów itp. wiadomo teść #!$%@?, ale poza tym wszystko spoko.
Obecnie 180cm/83kg wagi, marzeniem jest dobić do 90kg, nie muszę być wyrzeźbiony, na tym mi nie zależy.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#sterydy
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@fajfusiarz: susta i magiczne tabletki od psychiatry to jedyne dlaczego żyję tak jak żyję, elegancko. Sustę polecam, tylko nie w jakieś uda/barki, tam to się #!$%@? dzieje straszna. W dupę za to elegancko wchodzi. Wyniki mam książkowe, a przez teścia jeszcze mam szybszą regenerację, a tak się składa że ostatnio byłem połamany, pomogło mi to w leczeniu. Lekarze byli zdumieni jak tak szybko mogło wszystko się wyleczyć.
  • Odpowiedz
  • 2
@Piho: teść załóżmy 100zł/10ml 1ml=250mg teścia, zapodajesz se 1ml/tygodniowo, teść będzie ponad skalę, ale to taka mała dawka, nie powinno być żadnych problemów. A jak chcesz zbadać krew to albo bulisz 300zł, albo masz jakiegoś luxmeda czy coś i tam masz za darmo.
  • Odpowiedz