Wpis z mikrobloga

Ojejku, pogrozil putinowi, jak on smial smiec


@BayzedMan: Pogroził? Do grożenia trzeba mieć możliwości do ewentualnego spełnienia tych gróźb. Hołownia się po prostu zesrał pod publikę, która nie ogarnia jak wygląda aktualnie nasza armia.
  • Odpowiedz
@Szinako: Atakować nie mamy jak, bo zawodowa to garść ludzi i masa zaplecza. W przypadku agresji na nas byśmy mieli więcej ludzi armii niż Ukraina, ale ironicznie gorszy sprzęt od nich i bez zaopatrzenia od sojusznika liczby w tej armii to by była statystyka i nic więcej.
  • Odpowiedz
@Szinako: Jest już prawie marzec 2024, masz konto od maja 2014 (to multikonto pod którym teraz piszesz też doliczam, a tamto pewnie przejęte po jakimś wycieku haseł lub maili) i cały czas piszesz "nasza armia" tylko większość użytkowników przez "nasza" masz na myśli "ruska".
Tak tylko przypominam.
  • Odpowiedz
przypadku agresji na nas byśmy mieli więcej ludzi armii niż Ukraina


@ZuluScout: Ludzi to jest słowo kluczowe. Ukraina wciągnęła do armii kilkaset tysięcy rezerwistów. My byśmy wciągali ludzi z zerowym wyszkoleniem wojskowym (ewentualnie starych dziadków). Mielibyśmy w armii ludzi, ale nie żołnierzy.
  • Odpowiedz
@neurotiCat: chcę zauważyć że to jest 2 osoba w państwie. Kto go wybrał, to świadczy o ich wyborcach.
Teraz bądź takim Putinem i nie wiadomo czy się roześmiać czy ostrzyć kindżały, albo jedno i drugie
  • Odpowiedz
i cały czas piszesz "nasza armia" tylko większość użytkowników przez "nasza" masz na myśli "ruska".

Tak tylko przypominam.


@Mitur: Zarobiłeś Mykola na tym 5 hrywien czy robisz to pro bono byle nie trafić jako mięsko pod Robotyne czy Krynki?
  • Odpowiedz
Zarobiłeś Mykola na tym 5 hrywien czy robisz to pro bono byle nie trafić jako mięsko pod Robotyne czy Krynki?


@Szinako: Jest takie samo prawdopodobieństwo że urodziłem się w Charkowie jak to że nie jesteś ruskim trolem.
A nie urodziłem w Charkowie.
A druga część widzę prawda bo skwierczysz jak byś trafił na patelnie.
  • Odpowiedz
@neurotiCat: no a gdzie skłamał? Gdzie powiedział nieprawdę? Gdzie naciągnął cokolwiek?

Jeśli Ukraina upadnie to nagle Polska będzie miała ogromną granicę z orkami którą całą będzie trzeba okopać, a jak orki nabiorą sił za parę lat to będziemy następni. To nas zaatakują. Ew. Estonie najpierw
  • Odpowiedz