Wpis z mikrobloga

@423frewq4f23:

Kurła no nie stać mnie na nic, irytuje mnie to. Każde 20 zł jak wydaje to się zastanawiam 10 razy bo mi szkoda.

ja tak mam a zarabiam całkiem sporo

a ja nie

mam podobnie

to byś zaczął kombinować bardziej jak tu uzyskać coś za darmo coś taniej

się boję


Przeczytałem i czuję się bardziej zmęczony niż po 8 h pracy, gdzie ja żyję i z kim dookoła [
  • Odpowiedz
  • 0
Przeczytałem i czuję się bardziej zmęczony niż po 8 h pracy, gdzie ja żyję i z kim dookoła []


@Zwierz33: Nie rozumiem?

I gdzie Ty chcesz iść za więcej niż minimalna jak nigdzie więcej nie dostaniesz (σ ͜ʖσ)


@Zwierz33: Dlaczego?
  • Odpowiedz
@423frewq4f23:

Nie rozumiem?


Nic nie szkodzi 70 % polaków nic nie rozumie. To normalne na tej części mapy że, mało kto rozumie cokolwiek. Wg. badań 50 % polaków nie potrafi czytać ze zrozumieniem i nie rozumie wcale kompletnie nic z ulotki do leków i nie wie co to aminokwas (najprawdopodobniej jakiś kosmita albo lewak ten aminokwas może lgbt) co za aminokwas ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Kolega widzę też nie używa dzisiaj głowy to pomogę koledze. Masz zwykłe auto psuje się coś byle co i cyk naprawa z częścią 1000 zł, ubezpieczenie oc itd... to samo kolega będzie miał coś przy zębie do zrobienia to z 700 zł w górę kolega wyda. Jak zdrowia kolega by nie miał to cyk po lekarzach wycieczki kosztują a jak coś kolega chciałby dla siebie zjeść normalnego w domu przez
  • Odpowiedz
  • 0
Nic nie szkodzi 70 % polaków nic nie rozumie. To normalne na tej części mapy że, mało kto rozumie cokolwiek. Wg. badań 50 % polaków nie potrafi czytać ze zrozumieniem i nie rozumie wcale kompletnie nic z ulotki d


@Zwierz33: gadasz coś o czytaniu ze zrozumieniem, kiedy sam budujesz zdania na 2 albo 3 linijki z jednym przecinkiem albo wcale. Naprawdę ciężko się to czyta a sam żadko się czepiam o
  • Odpowiedz