Wpis z mikrobloga

Mireczki, Mirabelki, soulsowe świry... Skończyłem! Skończyłem Dark Souls 2: Scholar of the First Sin! W sumie, jest to moje pierwsze w życiu 100% ukończenie tej części. Nigdy wcześniej nie zrobiłem wszystkich bossów, a DLC z Eleum Loyce tak naprawdę robiłem pierwszy raz w życiu.

Czy była to fajna przygoda? Szczerze mówiąc to tak. Poza niektórymi irytującymi lokacjami - przygoda była wyśmienita. Bawiłem się o dziwo dobrze (jak na DS2).

Jako, że niektórzy tutaj wiedzą, nagrywałem swoje potyczki z bossami. Jakby ktoś chciał obejrzeć (a nagrałem wszystkich bossów!) podsyłam link do playlisty, którą stworzyłem: Wszystkie bossy z DS2

Co do samego podejścia to przejście zajęło mi około 30 godzin. Jak niektórzy może pamiętają, prowadziłem też licznik zgonów (screena wrzucę w odpowiedzi) i w mojej rozgrywce padłem 41 razy poza bossami i 16 razy na bossach. Łącznie daje to 57 śmierci

Czy kiedyś wrócę do DS2? Zapewne tak. Czy będę bił wszystkie bossy? W życiu. Nigdy więcej nie pójdę bić Luda i Zallena. Raz na całe życie mi wystarczy.

To co, czas na #darksouls3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kończymy trylogię
#darksouls #darksouls2 #fromsoftware
falwack - Mireczki, Mirabelki, soulsowe świry... Skończyłem! Skończyłem Dark Souls 2:...

źródło: Dark Souls II Screenshot 2024.03.01 - 01.03.53.32

Pobierz
  • 5