Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: Dobre też jak nie widzisz auta przed tobą na autostradzie a jadąc trasę 200 km spotykasz dwóch z włączonymi przeciwmgielnymi, reszta nie podumała, że coś takiego ma :D
zastanawia mnie czy takie posty to jakiś trolling bo jeszcze nigdy nie poczułem się oślepiony jak chłop miał włączone przeciwmgielne


@gnt_1: Przecież ile razy jakiś wsiok jedzie z halogenami z przodu, nawet bez jakiejkolwiek mgły, tylko "dla szpanu". Na tylne to chociaż można zaradzić, bo albo włączasz długie, albo wyprzedzasz takiego imbecyla i też mu wbijasz przeciwmgielne xD
za to nikt nie robi rabanu o faktycznie oślepiające lampy Ducato i innych przeładowanych aut


@gnt_1: jak nikt? światła ducato i innego gówna to już mem
@WOiOwnik: dalej nie rozumiesz, słupki mogą być rozmieszczone w mniejszej odległości. Na słupkach znajdują się tabliczki tak zwany pikietaż kilometrowy i on jest rozmieszczany co 100 metrów.
@gnt_1: Już to kiedyś pisałem, jak kogoś oślepia tylne przeciwmgłowe to powinien iść do okulisty i może zrezygnować tymczasowo z jazdy w nocy, dopóki okulista nie zdiagnozuje i nie wyeliminuje problemu, bo to nie jest normalne.
Wykopki mają o wiele bardziej wrażliwe odbyty


@bigos555: Czy twoja mama jest dumna, że wychowała specjalistę od wrażliwości odbytów portalu dla przegrywów? xD