Wpis z mikrobloga

@ish_waw
Ciekawe jest jak sobie pomyśleć że była jakaś babcia, która głosowała na pis bo ich proboszcz popierał, a potem poszła do przychodni, ale nie było środków do dezynfekcji i się zaraziła covid i umarła, bo płyny wysłali do papieża.
  • Odpowiedz
@Idaho59 1. Babcia nie wierzyła w COViD, bo jak tu wierzyć w coś co jest niewidoczne 2. Potem nie szczepiła się na COViD bo słyszała, że szczepionki są robione z zabitych nienarodzonych dzieci.
  • Odpowiedz
@galicjanin wiadomo że nie trzeba się obawiać tego wirusa, że ten wirus jest już w odwrocie!
Ciekawe ilu swoich geriatrycznych wyborców zabili pisiory samym swoim gadaniem?
  • Odpowiedz
Ciekawe jest jak sobie pomyśleć że była jakaś babcia, która głosowała na pis bo ich proboszcz popierał, a potem poszła do przychodni, ale nie było środków do dezynfekcji i się zaraziła covid i umarła, bo płyny wysłali do papieża.


@Idaho59: tak się składa że mam w dalekiej rodzinie księdza i kiedy na stacjach orlenu nie było tych płynów to księża oczywiście je mieli, czyli swojaki oczywiście podostawali deficytowy towar, a obsrajtek
  • Odpowiedz
Ciekawe jest jak sobie pomyśleć że była jakaś babcia, która głosowała na pis bo ich proboszcz popierał, a potem poszła do przychodni, ale nie było środków do dezynfekcji i się zaraziła covid i umarła, bo płyny wysłali do papieża.


@Idaho59: nawet mi ich nie żal xD uderzyli w swoj najtwardszy elektorat
  • Odpowiedz
@ish_waw: Ja #!$%@? jakie to jest smutne, że to są elity tego państwa a ich rozmowa jest na takim #!$%@? poziomie jakbym wszedł na czat jakiejś gildi w l2 gdzie dwóch dzieciaków się ugaduje na coś.
  • Odpowiedz