Wpis z mikrobloga

Kogo byscie polecili do ogarniecia sprawnie i profesjonalnie do #seo dla duzej firmy handlujacem plytami meblowymi i akcesoriami wykonczeniowymi meble. Budżet raczej nie stanowi problemu chodzi o sprawne dzialanie z raportowaniem podejmowanych dzialań i postępów
  • 9
  • Odpowiedz
Ja mogę siebie: https://michal.wiercimok.pl/o-mnie/

Ale, tego typu zapytanie to ma daleko do briefa, celów itp. Jest raczej lepem dla wszystkich, ktorzy teraz widza ten "budżet nie stanowi problemu" :) Jeśi chcesz mogę zerknąć i zoś zaproponować michal@wiercimok.pl (16 lat prowadzę agencję SEO i ponad 20 się nim zajmuje).
  • Odpowiedz
@mirabelki: To nie zależy od agencji często po prostu, a od średniego poziomu jej specjalistów i/lub konkretnego specjalisty, do jakiego trafisz pod opiekę w danej agencji lub np. niedoszacowanego budżetu na wycenie albo braku solidnego zrozumienia i współpracy.

A nie myśleliście (skoro macie naprawdę sensowny budżet i jak zakładam - duży projekt) o wzięciu na inhouse kogoś? W perspektywie czasu i potencjalnym spięciu budżetowym przy dużym projekcie i budżecie na dłuższą
  • Odpowiedz
@odysjestem dzięki za polecenie! @mirabelki wbijałem "meble" na topy kilka razy, więc poradzę sobie z płytami. Jeżeli szukasz free, też mam kilku mocnych z tej branży co działają z największymi brandami.
  • Odpowiedz