Wpis z mikrobloga

@TenXen47: Nie słuchałem wywiadu, ale czy mówił coś proruskiego, czy jedyne kontrowersje tyczą się jego wypowiedzi odnośnie Hołowni?
Poza tym nie należy skreślać człowieka tylko dlatego, że należy do innej partii niż partia którą ty popierasz, ważne są rzeczy które głosi i nie we wszystkim trzeba się zgadzać z daną osobą, jedno popierać a inne ganić.
  • Odpowiedz
@TenXen47: @wladyslaw-konstantynowicz @arais_siara

Tak. Miller to ukryta opcja moskalska

LESZEK MILLER - kontynuacja tematu - jak to cyniczny Leszke, któremu nie przeszkadzał waterboarding na stare lata Wołyń ukochał i skąd nagle ten przypływ zdrowego krytycyzmu względem naszych sąsiadów bliskich, kiedy akurat przypadkiem tłuką w nich rosyjskie pociski.


Ogólnie piszecie, że wujek Leszke coś tam chlapnął nie wiedząc o co kaman w kontekście Ukraina, kamraci, to Wam przygotowałem małe dossier, które mówi
naczarak - @TenXen47: @wladyslaw-konstantynowicz @araissiara 

Tak. Miller to ukryta ...

źródło: 347425776_789210345809661_4247759347627243300_n

Pobierz
  • Odpowiedz
@naczarak:

a i myszki, bo bym zapomniał o tym elemencie biografii Leszke

Waldemar Świrgoń to złote dziecko Polski Ludowej – lider Związku Młodzieży Wiejskiej i najmłodszy w historii członek Komitetu Centralnego PZPR. Jednocześnie jest jednym z najbardziej proradzieckich i sprzeciwiających się liberalizacji systemu członków kierownictwa partii. Tak, jak wielu innych bohaterów tej książki, Świrgoń źle jednak stawia na zwycięzcę. W PZPR wygrywają partyjni liberałowie, którzy oddadzą władzę Solidarności, a później w
  • Odpowiedz
@TenXen47: A Miller nie jest przypadkiem twarzą kampani prorosyjskiej w Polsce... może nie celowo bo nie złapałem że Miller czy Kwachu wychwalali ZSRR ale jednak jakaś nutka jest. Milczenie jest szansą
Zarzucanie PO i TD prorosyjskości będąc jednocześnie twarzą ruskiej narracji i szefem partii mającej korzenie w prorosyjskości (na szczęście jakość udało im się zrzucić kajdany w postaci wejście do UE i Nato) brzmi jak obłuda.
https://oko.press/leszek-miller-twarza-portalu-wzmacniajacego-rosyjska-propagande-byl-w-siatce-dystrybucji-fejkow-na-fb
Milczenie lewicy i Lewicy
  • Odpowiedz