Wpis z mikrobloga

Ten Baofeng S9-Plus nie jest taki zły, przeszedł moje testy, nawet test samochodu, czyli zostawiam w domu dyktafon i jeżdżę po całym mieście czasami też wysiadam aby wejść pod schody jak w moim przypadku przez tunel do pociągów i w domu nagrało mi to.

Zawsze byłem wielkim fanem Wouxun, bo też łatwo go programować, ale co dziś dostałem też jest spoko radiem! Nigdy nie przepadałem na Baofeng ale Baofeng S9-Plus daje radę!

Aż sam nie wierze w to co piszę :o Mój odbiornik w domu to Retevis, z mocą 20W, z własną zbudowaną anteną dipol.
Bez problemu odpiera każdy sygnał z mojego nowego Baofeng.

Baofeng S9-Plus przeszedł test jak dla mnie :3
Spoko sprzęt dla początkujących! Tani i bardzo wydajny!

Odsł u ch u je nagrania z dyktafonu i wszystko ładnie słychać, nawet jak byłem pod tunelem kilka kilometrów od mojego domu!

Nadawałem na 70cm.

#krotkofalarstwo #ciekawostki
  • 2
  • 0
@aptitude: Tylko nie wiem, czy mam zbyt dobrą antenę w odbiorniku czy jednak nadajnik jest dobry?

Mój test przeszedł Baofeng S9-Plus, ale to nie jest profesjonalny test!
  • 1
@annotate zbyt prosty test to chyba był, jutro jadę z Neustadt an der Donau do Kelheim, oddalone 20km, wtedy przetestuje prawdziwe działania Baofeng, dla Wouxun czy Retevis które nadają z mocą 20W to żaden problem, ale co na to Baofeng za 40 Euro xD
Jestem ciekawy czy nawet roger beep dojdzie :D

Przez Retevis już gadałem z ekipą z ISS :D Każdy może w sumie jak przelatuje wam nad głową, około 20min