Wpis z mikrobloga

#reinkarnacja #seriale #przegryw #samobojstwo
Polecam wszystkim zainteresowanym reinkarnacją. Nie widziałem wcześniej tak dobrze zrobionego filmu o wcieleniach.
Gość jest mega przerywem i popełnia samobójstwo. Ale to dopiero początek jego dalszego życia. Bardzo dobrze zrobione kino. Tu naprawdę trudno się o coś przyczepić akcja jest coraz bardziej pokręcona i coraz lepsza z odcinka na odcinek. Nie chce spojlerować bo i tak już za dużo na początku opowiedziałem. Ps. na Amazonie jest wersja w kilku językach poza niestety polskim. Na "gryzoniu" znalazłem wersję polską https://www.filmweb.pl/serial/Ije%2C+god+jugseubnida-2023-10031136?plusMinus=false
CipakKrulRzycia - #reinkarnacja #seriale     #przegryw #samobojstwo   
Polecam wszyst...

źródło: rgerqw4ege4rtg

Pobierz
  • 51
@menel60: Nie przesadzaj. Na Netfliksie tez sie zdarzaja dobre seriale. Mi sie dla przykladu The OA podobalo. Szkoda, ze nie zrobili trzeciego sezonu. Z koreanskich dobrze wspominam Kingdom - serial o zombie. Squid Game i Mask Girl rzeczywiscie slabe i nie wiem kto to poleca.
@menel60: Nie mowie, ze sie masz sugerowac. Rozmawiamy. Specjalnie cie z czarnej sciagnalem, bo bylem ciekaw co masz do powiedzenia, ale jak widac nie bylo warto i bez powodu na tej czarnej nie wyladowales.

Nie ogladalem The Wire. Breaking Bad mi sie kiedys podobalo. Sopranos jest spoko. True Detective S1 byl super az do zakonczenie, ktore moim zdaniem polozylo caly serial.
@menel60: Jeszcze nie ogladam i tez nie mam zadnej subskrypcji. Powiedzialem, ze rzuce okiem i jak bedzie ciekawe, to obejrze. Po prostu myslalem, ze skoro jestes takim znawca, to moze podasz sam cos ciekawego, ale jestes za bardzo zajety obrona swojego ego. Dzieki za tego The Wire chociaz.