Wpis z mikrobloga

#lodz #nieruchomosci co zajrzę w ogłoszenia mieszkań to coraz droższe i coraz brzydsze. Janusze już sobie po 12k za wyremontowaną starą płytę zaczynają wołać a na zewnątrz obszczane mury przez meneli.

A gdyby tak się zebrać i zacząć wystawiać fake’owe ogłoszenia z dużo zaniżonymi cenami? Ciekawe czy by była jakaś reakcja rynku, jakby nagle zaczęły się pojawiać mieszkania po 5k zł od metra, czyli tyle ile te zapyziałe nory powinny kosztować max. kiedyś tak zrobiłem z pewnym przedmiotem, który chciałem taniej kupić, wystawiłem ofertę i czekałem aż ktoś wystawi taniej xD
Kiedyś w końcu ta śnieżna kula #!$%@? w drzewo i się rozsypie.
  • 12
A gdyby tak się zebrać i zacząć wystawiać fake’owe ogłoszenia z dużo zaniżonymi cenami? Ciekawe czy by była jakaś reakcja rynku, jakby nagle zaczęły się pojawiać mieszkania po 5k zł od metra, czyli tyle ile te zapyziałe nory powinny kosztować max. kiedyś tak zrobiłem z pewnym przedmiotem, który chciałem taniej kupić, wystawiłem ofertę i czekałem aż ktoś wystawi taniej xD


@Spejsonik: Chętnie sprawdzę tę teorię w praktyce pod warunkiem zebrania się
@Spejsonik: kupiłem mieszkanie w Łodzi w 2019. Miałem zamiar kupić w wielkiej płycie żeby mniej zapłacić. Porównywałem ceny i zdecydowałem się na 10letni blok z ochroną, miejscem parkingowym pod zadaszeniem i windą. Mieszkanie do odmalowania tylko. Kuchnia i łazienka służy do dzisiaj. Płaciłem 5900zl za metr. Wielka płyta wychodziła z 5000 za metr xD do całkowitego remontu. Posrane są te ceny bo obserwuje do dzisiaj
@p3oo1: ja kupowałem w 2020. Pamietam ze jeszcze pare mies wcześniej wielka płytę można było kupić w dobrej cenie jednak dzięki fliperom cen 60m mieszkania w wielkiej płycie odświeżonego przez flipera to było 350k a takiego co rodzina wczoraj ciotkę wyniosła ponad 300. Na szczęście udało mi się kupić mieszkanie w nowym bloku z komórka za 330 k