Wpis z mikrobloga

Wiele lat temu coś zniszczyło mi przyjemność ze słuchania muzyki i dochodzę do wniosku, że było to pojawienie się smartphonów. Wczesniej zawsze miałem oddzielne urządzenie do muzyki(iPody classic wszystkich generacji) i nie rozstawałem się w żadnym momencie z muzyką.
Dzisiaj widzę jakim problem jest nadrobienie zaległości muzycznych, czy wracanie do ulubionych wydawnictw. Nie jestem jakimś audiofilem, jednak brakuje mi w miarę komfortowego słuchania muzyki poza domem.
Szukam alternatywy dla odtwarzania muzyki z telefonu.
Wpisałem jakieś proste zapytanie w Google i jedyny sprzęt, który mi wyskoczył to Sony Walkman NW-A306. Przeleciałem pobieżnie jego specyfikację i wydaje się być rozwiązaniem wszystkich moich problemów. Deklarowany czas pracy do 36h, 32 gb pamięci z możliwością rozszerzenia, obsługa serwisów streamingowych. Niczego więcej nie potrzebuje.
Może ktoś z Was posiada taki sprzęt i uważa to za nieudany zakup? Chętnie poznam minusy by nie wydać pochopnie pieniędzy. Ewentualnie może ktoś wskazać mi alternatywy.
#muzyka #mp3 #technologia #pytanie #walkman #odtwarzacz #sony #streaming
  • 3
@flibanseryna: Ja muzykę streamuje z serwisów. Jestem na bierząco z nowościami. W playlistach mam kilka tysięcy kawałków. A muzyka zablokowana w Europie? .. no cóż, są inne dojścia do bycia na bierząco (np. w serwisie Di.FM jest często muzyka która jest zablokowana wszędzie indziej).