Wpis z mikrobloga

Gon70: Polska idzie na wojnę z rosją!!! - A nie czekaj...

"Polska odmówiła wysłania swoich wojsk na Ukrainę. Polska wolałaby przekazać jedynie sprzęt Siłom Zbrojnym, niż wysyłać swoje wojska na Ukrainę. Jeśli chodzi o oświadczenie Emmanuela Macrona, nie jest to inicjatywa NATO. To tylko inicjatywa francuska, nie mamy takich planów i zamierzeń". - Minister Obrony Kosiniak-Kamysz.

#ukraina #wojna #rosja
Pokojowa - Gon70: Polska idzie na wojnę z rosją!!! - A nie czekaj...

"Polska odmówił...

źródło: temp_file1016004908035866857

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@Pokojowa zobaczymy pod koniec marca jak ci wprowadzą stan wojenny i rozwiąża strajki rolników
Myśle że koło czerwca zaczniemy pogadanekę o wysłaniu wojsk na Ukrainę i niestety to będzie czerwiec najcięższy miesiąc możesz mnie nazywać ruską onucą albo rusikm agentem ale niestety taka jest prawda nie udźmy się
  • Odpowiedz
  • 0
@Oki420

możesz mnie nazywać ruską onucą albo rusikm agentem


Nie, nie bd. I Nikogo nie zamierzam obrażać panie kolego. Natomiast na dziś polskich wojsk na ukraine się nie wysyła. Tak wiem, sytuacja jest dynamiczna, i może być różnie. W pełni ci to przyznam.
  • Odpowiedz
  • 2
@Pokojowa wiesz pan Tusk mówi prawdę że on nie planuje no on nie planuje tak samo Duda ale polecą niedługo do wuja biedna który da im instrukcje a 28 marca ma być tajne posiedzenie odnośnie bezpieczeństwa i ochronny
  • Odpowiedz