Wpis z mikrobloga

@Ten_co_je_chrupki: a daj spokój z tym karnym. Na varze pokazali powtórkę gdzie widać że Raton wjechał bezpośrednio w napastnika, a na innych powtórkach było widać jak się zderzyli w powietrzu i to nawet napastnik uderzył głową pod pachę. Strasznie marny faul. Naciągana ta końcówka jak fiks.
  • Odpowiedz
@Ten_co_je_chrupki: jak dla mni to chłop wleciał w ratona. Ogólnie dobra taktyka. Zasadzić się na bramkarza i jak będzie piastował to mu wskakiwać pod łapę. W każdym meczu karniaczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kukiee: ja nie chcę mówić że ten karny nie był zasłużony, ale już nie róbmy z Ratona kozła ofiarnego, zwłaszcza że w tym sezonie chłop robi fantastyczna robotę a pomyje się wylewają na niego przy każdej okazji
  • Odpowiedz
@Aerwin: dokładnie. On w ostatnich meczach gra bardzo dobrze, a w komentarzach tutaj, czy na X zawsze jest kozłem ofiarnym. W tym meczu ewidentnie brakło prądu drużynie w końcówce, ale wszędzie w komentarzach przeczytasz ręcznik out. Nie łatwo gra się z ciśnieniem, szczególnie na bramce gdzie duża część gry jesteś wyłączony z akcji a wysoka koncentrację trzeba utrzymać cały czas w 100 proc.
  • Odpowiedz
@Aerwin: ale myślę też że w tym meczu widać jak ważnym ogniwem jest Duda, ale też obawiam się o to jak mocno jest eksploatowany. Bo jak on zszedł to gra też w dużym stopniu się posypała.
  • Odpowiedz
@Ten_co_je_chrupki: nie widziałem meczu Śląska, ale wychodzi na to że wystarczy wbiec w bramkarza, odbić się od niego, trochę się poturlać i jest karny. Mnie uderzył fakt, że przy tej okazji była dłuższa przerwa, w transmisji pokazano to zdarzenie z kilku kamer, a sędzia na varze przedstawił sytuację z tej najgorszej perspektywy, w której rzeczywiście widać jakby Raton wszedł łokciem w atakującego. Daleko jestem od teorii spiskowych, ale kurcze ten karny
  • Odpowiedz