Wpis z mikrobloga

Panowie wpis spadł z mikrobloga.

Ale pomysł był zacny i ja bym się na niego pisał, potrzebujemy kilku Mirków plus grupa na what's up i robimy to jedziemy na Krupówki kupujemy strój misia i wielki baner że zdjęcia za darmo.

Pomysł był taki żeby jechać na Krupówki w kilku/kilkunastu Mirków zabrać strój misia i robić zdjęcia za darmo cały dzień, a góralą by dupa pękła na pół i do tego potrzeba była by jakaś obstawa ja tam się pisze i melduje się do tego zadania ochrona z moje strony gwarantowana +195/110

#zakopane #krupowki #afera
Wykop24h - Panowie wpis spadł z mikrobloga. 

Ale pomysł był zacny i ja bym się na ni...

źródło: temp_file5057740915141335842

Pobierz
  • 119
@Myslovitz: jak się nie boicie Bartłomieja i Grzegorza K. których zna cały zakopianski półswiatek to spoko. Chłopy zamordowali swoją siostrę, mieli za to sprawę, a banda wykopków chce im rzucić wyzwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już jest kuriozalne. Widzę, że skasowałeś swój komentarz, bo aż Ci głupio przez to, jakie dyrdymały wypisałeś ;)
@Myslovitz: ale o jakiej my tu dyskusji mówimy - ja mam połowę rodziny z tych rejonów i wiem, jak to działa, a Ty wyskakujesz z jakimś wyzywaniem mnie od dzieciaków i bajdurzeniem o silnych mężczyznach z wykopu, którzy jak będzie trzeba, to się obronią, bo część z nich nie „boi się komuś złamać kopary”. Śmiech mnie ogarnia, bo mam przed oczyma 16-latków, którzy przekonują innych do czegoś, co się może po
to może być akcja która zakończy się takim happy endem jak akcja wykopu z


@czainek: predzej jak ten słynny protest wykopkow pod sejmem bodaj. albo tajna komórka vipok do zadań specjalnych ws. rodziny K xD
chlopaczki dostaną lepe na #!$%@? od lokalnej szajki chlorow i skończy się rumakowanie.
@Wykop24h: tam to jest mafia ja bym policje i straż miejską wysłał z jakiegoś pomorskiego, byle menel sprzeda ci nuż, pieczonego ziemniaka itd. nielegalnie. Kupiłem tam królika dla siostrzenicy ale i tak mam wyrzuty sumienia. Obiecałem sobie że pamiątki z zakopanego czy gór kupię tydz w wcześniej na allegro i dam rodzinie nie będę wspomagał tej patoli
chętnie dorzucę się do stroju i ew. kosztów paliwa dla osób biorących udział - może założycie mirki jakąś zbiórkę w tym temacie? + przydałby się oddzielny tag do śledzenia wszystkich poczynań!